Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia és az mennyibe kerül ? +posta?
Szia!

Gyári újban tudok segiteni!
Sziasztok 2003 as zx9r hez keresek eredeti jó állapotú kuplung bowdent köszi
Folyamatosan csörgött a telefonom nem tudtam mindenkinek válaszolni. 10 évet állt kint az esőben, tyúkok ugráltak rajta nem volt olyan jó vétel. 13,000Ft-ért adtam oda végül.

Most lesz egy Fiat 500-asom eladó. Magyar forgalmis, működik, hiánytalan: 200,000Ft az ára!
Ha kell rá lakatolás az +200,000Ft fényezés+100,000Ft. Németországban felújítva 7-10,000 euro magasságában kelnek el.
Ugyanebből van eladó nagyon szépen kilakatolva egy ismerősömnél, sok új alkatrésszel fényezés előtt: 1,1MFt.
Jelzés képen 500,000Ft-tól indul a papíros felújítandó 50-asok ára.
lehet 15000 euró volt
e hónap utolsó hétvégéje
Ahova nem ír rögzítőt a manuál oda nem rakunk!

Fene a pofikád a jaffát kérdeztem én is az ami a képen van?
Vissza írsz mondom, hogy azonnal pattanok vonatra és fizetek és hozom haza lábon...
...basztál válaszolni...
Jawa 350 amiért veszekedtek az emberek, illetve egy 1200-es BMW volt a haszonállat.
A nyomaték kulcs kevés, tegyél még menetrögzítőt is rá!
Megvették Mikóür lesz Tiszába hányós buli?
Sedu: Ugye így nem fogom jobb esetben megrogyasztani az USD teleszkópot, hogy letagadjam majd a kisebb illesztési hézag miatt kopott szarrá vagy rosszabb esetben eltörni az alsó villahidat.
Érdekes, mikor USD telókban a legnagyobb kopás pont az alsó villahíd megfogásával van egy vonalban, biztos mindig véletlen műve. Lehet a világ elleni összeesküvés-elmélet része

Milyen motorokat adtál el?
Én egész hétvégén melóztam utána meg maszek, már jövőhétvégére is van két motor, egyik V4 brrrrrrrr, ott a döglött legyet is nehéz megtalálni
ne nevess! jöttél volna pálya napozni.
Ellopták
Visszadobod hogy megegye a kisebb halakat?

Itt a tavasz 2 nap alatt 2 motort vittek el tőlem
1
nem olyan fából faragták őket
14 sör után érkeztek meg a terror megvót
szegény Klackóék 3hét mire kipihenik ezt a terrort
Ezeket nem
Ez nem a kés alá kerülős peca
Hozd át holnap megfőzzük a bográcsban
és ezt is jelentenem kell
arrol mixit kel meg kerdezni
attol meg nem lesz kisebb a fejed
Csimbikém ez jelentenem kell a moderátornak
Érdekes mer azt én se tudtam
Bakker nem is tudtam hogy a tescoba ekkora halakat árulnak