Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem mert hetfon megyek
na mivan faszikám egyszemü?
Holnap josz ?
Szeva mixikem .
Mi a palya?
Nekem is Galaxy S3 van! Nagyon JáúúÚ!
EZ jo lesz?
és mobil meg ez ha megy a tiszába lehuz Téged is
Mi ez a nevezesed dolog?
hol kell?
pipi talán neked ez
Szevasztok trogerek!
amit nem kínában gyártanak az hamisítvány
Elmondanám, hogy a samsungban is ugyanaz a "kínai szar" processzor van, samsung-huawei-lg szervízben vagyok technikus millió ilyen szar van a kezemben nap mint nap és jönnek be droidos meg windows telók is változóak a bajok de legtöbbször az ügyfelek azt hiszik hogy ezek a "modern" telefonok mindent kibírnak meg teleszórják fostalicska alkalmazásokkal naná hogy megfagy aztán megpurcan, nekem Huawei van ütöm vágom bírja igaz én könnyen meg tudom csinálni . Egymást másolják a gyártók minden típusnak meg van a másik márkánál a megfelelője.
pipi samsungot vegyél én már rég azt használok most s3 van ez kurvára bírja az alu port szikrát meleget
előtte s2 volt az is így bírta
egyet nem bírnak a vizet mióta az s2 le húzta a holt tisza egyszerűen nem birok bele életet verni
Xperia E
Azt mondta a srác,hogy az Android használhatóbb mint a Nokia saját fejlesztésű rendszere.
De mivel én annyira értek ezekhez a dolgokhoz mint a Pipi,ezért részemről a téma itt le is zárva,mert csak azt tudtam leírni amit attól hallottam aki ezzel foglalkozik,de nekem ez az egész kínai!
Mit jelent az, hogy kevesebb baj van az androiddal? A készülékkel, az operációs rendszerrel? Sajnos a régi Windows Phone rendszerrel tényleg sok baj volt, a 8-as elég jó már. De rengeteg retek droidos teló van sajna, mind minőségre, mind sebességre, nagyon bele lehet nyúlni ott is ám.

Na mindegy, lényegében ő is, te is meg én is androidosat javasolnék látatlanban, de érdemes a Windowst megnézni, mert valakinek meg az jön be. Vannak ám jó szolgáltatásai. Plusz a Lumia nem néz ki rosszul - szerintem
Igaz nekem nem volt Nokia okosom,de ismerősnek Telenor márkaboltja van és ő mondta,hogy jobb az android,kevesebb vele a baj.
Passz,de neki hiszek,mivel sok-sok éve benne van.
Miért kéne elfelejteni? Ne beszéljé má ződeket Kevesebb rá az alkalmazás ez tény, meg sokszor azok is fizetősek, amik droidra ingyenesek. De a Windows Phone esetében legalább fix rendszerkövetelmény van, nem mindenféle retek szar kínai processzorra építenek, amivel aztán csak szenved az android meg az alkalmazások is. Emellett végletekig optimalizálva van a rendszer, mint az Apple iOS esetében, tehát akadozást meg ilyen szarságokat el lehet felejteni. Az alkalmazások is jóval kevesebbszer omlanak össze, jóval stabilabb maga a rendszer. Akinek ez fontos és nem alkalmazásbuzi, plusz kell egy jó irodai programcsomat és egy jó navi (nokián ott előbbire a komplett office, utóbbira a HERE - ilyen hülye nevet), annak a Windows jó választás. Tapasztalat, van androidos meg windowsos telefonom is.

No, ettől függetlenül talán én is androidot ajánlanék első okostelónak, ha kellenek appok. Telefon funkciók tekintetében nekem a Windows Phone jobban bejön, de tény, hogy androidon több mindent lehet csinálni összességében véve. Én már kinőttem ebből, nem érzem szükségét, hogy az Angry Birds-szel meg a többi bárgyú baromsággal játszak (időm sincs rá), ezért jobb szeretem a Windows Phone-t (igaz, Lumia 620 alá nem adnám most).

Egyébként meg: link Itt tessék megnézni a teszteket és az alapján dönteni, mert egy fórumon mindenki mást fog mondani. Úgy is mondhatnám, mindenki a saját szarját fogja ajánlani, mivel a többit nem látta, nem ismeri
Ja,és a Nokia okosokat felejtsd el!
Cső!
Nekem Sony Ericsson Xperi Arc S-m van,amit ez már kibírt,és sosem volt még semmi baja. Ismerősi körben van több Sony is,mind hibátlan.
Ez az én tapasztalatom,de érteni én sem értek hozzá!
ahan ahan! Ismerem ezeket a cucokat!
htc desire c nagyon jók stabilak és strapabírók. nekem is htc-m van. Meg a családban mindenkinek.
Lovas cucc?
Htc desire c