Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok ninjákok! troger banda egy egri borozás honap végefelé egy török fürdözéssel
nem kerülte el pipi zűdet akarok venni
Te csimbi
Lehet, hogy elkerülte a figyelmed de az a vas zőőőddd
Csak nem ilyen levelibéka színű valamit akarsz megvenni
na szeva basi képről egybe van a gép ! 20 után lesz fizum ha a komád hajlandó 7 kiló kürül beszélgetni akkor érdekel a dolog !
Nézd meg a bogyesznek a shox rciját! Vagy Újfehértón volt még egy flm ruci amiket én is meg akartam nézni ha a berik nem lett volna jó.
Köszi. ruha az van egy rakattal én a mért miatt pánikoltam egy kicsit, de hála istennek nem volt gond
Kepek a motorrol.
Nem Gianelli hanem MIVV dob van rajta. A kepeken meg gyari.
ZX9R-2002-CSAK TELEFON:302093728
Balesetmentest hozzá!

A háttérből figyeltem az eseményeket, ha nem kellet volna neked azonnal ugrottam volna a rucira, de a szezon kezdetig csak összejön valami nekem is.
milyen fej? józan vagy te fiam?
Ahhhh de hat ez egy kincs. Tömeges 750, 600,1000. Pfeeeej
Igen
balatonkenese?
Ilyen szinkombináció.
Én még annyira nem néztem át! Amennyire láttam nem volt összetörve még. Az idomok belső felét még nem láttam.
ok melyik színkombináció ?

törve volt ?
Találtam itt a gépemen róla képet de nem sok minden látszik rajta.
Ma beszéltem vele de még nem küldte a képeket. Holnap megint zargatom mert ma valami terepjáróért ment Pestre.
császtok

BASI mikkor lesz kép ?
Ez elbontódott
Te 9363 A tied is így szétterült a betonon, csak az rendezetlenebbül nem?
Van eladó shox cordura nadrág m-es méretben csak mikor megvettem akkor volt rajta mig felpróbáltam van hozzá thermo bélés is. Ha eset érdekel valaki.
Van még 1db bridgestone Battlax 180/55/17 90százalékos, és 1db bridgestone Battlax 120/60-vagy 70/17 ha érdekel valakit megnézem a pontos méretet.
60 píz volt :)