Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, hogy jókedve volt
Ahol ott vagyok , ott a jókedv is
szegény..............itt még jó kedve volt.........na de csak el telik
Bazz a többi Szabolcsi képemet nem találom
remélem a munkahelyi gépemre rátettem
Ehun-e
Asszem lengyuszén de lehet elmentettem mindjá megnézem
a te gépeden volt a bárdos,hol vane?
Szerintem az már csak a levezető sör lehetett...
van itt egy támadó állásu képed
Na még egy utolsót Tasi önteltségéről aszt ígérem befejezem, de jó itt olyat olvasni aki a legjobb motoros széles-e vidéken

"jo_lenne_tudni...és Y0SS
Nektek biztos igazatok van lapra tesztek bármit ..........
Két dolog van az egyik nem mindegy ki ül azon a motoron ., nem mindegy hány paci van benne .
Én ötvenen tul vagyok de még senki nem elözöt meg semilyen gumival semmilyen körülmények közt , ha nem akartam . 60 % tapadás .... nem nem........... 60 % al rövidebb fék táv pajtás egy slicken
"
csak hogy szokjat a szopatást,legalább látványra
Kösz basi de biztos lehetne találni ebből többet is
ez most a "bárdos" helyett van ?
Ezzel engem fenyegetel baszod
Nem szép ám ilyen csúnyán beszélni
Nézd Tasi
Bogyesz rakott fel egy képet amin semmi kompromitáló nincs csak egy 9-es blokk(és ez nem is tiltott dolog ) nos ez épp a te fészeden volt.
Asztán jöttél itt nagymellényel, hogy "kérkedek"
és rögtön meg is fenyegettél, hogy "baj lesz"
Aztán bocsánatot kértél, hogy balfasz voltál mégsem nekem szántad, de én egy fellengzős vagyok, meg én nem tudom, hogy te KICSODA IS VAGY (azóta sajnos tudom, legalábbis sejtem)
Nos megéztem eddig mindenhol utálnak, most már itt is Ahogy szembesültél azzal a ténnyel, hogy milyen hamar le lehet itt bukni elszakadt a cérnád, mert elég mocsadék dolgokat irkálsz
Részemről a téma le van zárva és innentől nem kívánok reagálni semelyik ordenáré hozzászólásodra, valószínűleg a fórumos társaim is így tesznek.
Ja ha zavar az, hogy a képeid használják akkor egyszerűen vedd le Őket Tudod a net világában másképp ezt nem bírod korlátozni
ez most jobb kép
És még egy bukta pipi!
Érdemes a dátumokat nézni!
1

2
ne meny már had kacagjak még
kurva ügyes gyerek lehetsz majd ha csatog a felyed akkor is ilyen jokat mondjál te kis majom ..

na most húzok
ki a kurva anyádnak gondolod te magad olyan a felyed mint akit minden nap meg szopatnak
Mikorra kellene?
Lehet hogy van is készen egy! (Megnézem)Akkor holnap.
Ha nincs akkor szerda vagy csüt tudnám küldeni.
ne találkozak veled egy talin se mert meg baszom aseged te kis köcsög
azért reagálok ,,,,,,,,,,,,meg baszhatod az anyádat
Ja s ide nem kell a LUVA-ás nickneved amivel megvéded saját magad
Egyszerűen csak húzz el szép csendesen és a saját érdekedben erre már ne is reagálj
Légyszi
ÚÚÚ Tasikám nem kellett sok idő itt a kereső gyorsan kidob mindent.
Én elolvasgattam néhány hozzászólásod és néhány választ rá
Komolyan mondom jókat kacagtam A bandit a gsx-1100, meg a tl fórumba szoktál irogatni, de mindenki útál mert egy öntelt hólyag vagy. Mutogatod magad, hogy mekkora szerelő vagy 51 évesen 27 éve szerelsz meg van egy 60 db-os ócskavas gyűjteményed
Amikor már valamelyik fórumból nagyon kiútáltattad magad akkor regeltél valami luvnya, vagy luva néven és el kezdtél a saját védelmedre kelni. természetesen a bődületes helyesírási hibád révén erre rögtön rájöttek a fórumostársak. Nos utánna néztem ennek a nick névnek is Ez kizárólag akkor kerül elő a semmiből amikor elküldenek a faszba de te akarod, hogy kiálljon melletted valaki (saját magad) megnéztem és ez a nick csak ilyen esetben került elő ELÉG SZÁNALMAS


Na de hagy vidítsak fel egy-két fórumostársam is átrakok néhány szösszenetet, tőled, rólad
taschner!

Neked aztán muszáj itt beleugatni....okos tojás!

válasz erre előzmény

Te taschner! Ha mi teáskannások vagyunk,akkor mi a szart keresel itt a hülyeségeiddel ezen a fórumon? Hiszen neked nem ilyen motorod van.
www.sportmotor.hu
www.sportmotor.hu/motoros_foru......

taschn
er! Figyuzz ide! Neked sajnos tényleg van valami kis zűr az agyadban sajnos! És ez nem csak az én meglátásom,hanem még jó párunké ...
www.sportmotor.hu
www.sportmotor.hu/motoros_foru......
Fel se fogod miért...............de pont emiatt.......meg a helyesírás és úgy komplett ám blokk a teljes mindenki hülye csak a nagy Taschner okleveles gizihekkelő tudja a tutit mert ő az isten megynilvánulásaid miatt.
Van egy ilyen ismerősöm.Le se álok vele pl megvitatni mért is jó a modernebb autókon a gyűrődőzóna.
Mer meg van ról a győződve hogy a 86-os létravázas patrolja jobb törésmutatókkal rendelkezik az emberek megvédése terén.
Mivel elsöpri a kisebb autót.
Mintha egy termetes tiszai fűzfával társalognék.
Jó-jó de inkább egy tűvel szurkálom a szemem mint félóra vele vagy veled.
...........milyen is volt az a 3 hengered?

D67LC 675-ös?

Vagy wartburg?

válasz erre előzmény

-MiszterBaszta-
[49298] március 10. 12:09
OFF

Te Tasi, azt tudtad, hogy az a versenyképtelen wankel faszra húzta az egész mezőnyt többek közt LeMans-ban
787B
http://www.youtube.com/watch?v...

volt még a Mercinek is wankeles próbálkozása ....
A Mazda legalább fenntartja különlegességnek, és ettől egyedi.
3x akkora erő mint egy ugyanakkora lökettérfogatú normál motor és versenyképtelen ?

ON

válasz erre előzmény

taschner
[49297] március 10. 12:05
De most én miért vagyok tapló ?

mert nem értek veled egyet a 3 hengerel ? ,, van tapasztalatom a három hengerel ...szerelős ...és nem jó !

Ezért vagyok tapló ? Jó gyerek lehetsz te ? !

válasz erre előzmény
Zoli32
március 10. 11:58
Hát tőled ezt a strigulát kitüntetésnek veszem.
A kétségkívül nagy tárgyi tudásod mellett leragadtál a gőzekéd hekkelésénél.Nem baj.Irtó jó a régi gépek javítására találni szakit.
Viszont úgy mondasz valamiről zsigerből ítéletet hogy max képen láttad jó esetben mentél egy 20 Km-es tesztkört vele.
De ezt nem hinném.Fingod sincs ról és ugyan elméleti elkézzelésed lehet erről mert régen is próbálták a 3 hengert.De kifejezetten a konkrét blokktipust szerintem még életeben nem szagoltad.
Éígy van egy strigulám rád:
Életemben nem láttam ekkora szőröstalpú falusi taplót mint te.
De nem baj.
Elférünk egymás mellett.

válasz erre előzmény ugrás ehhez a hozzászóláshoz


Bazmeg Tuskó tele van a fasza mindenkinek veled. Tudnék még a hozzászólásaidból millió faszságot ide biggyeszteni de minek
Nekem már fáj a hasam a röhögéstől
A basi2-ő aki itteni kolléga az is lebuktatott valami főtengellyel ami a fészbukodon volt de közben az ebayon árulgatták a világ másik oldalán.
Te Tasi Nagy hantaboy vagy te
Szerintem húzz el innen a büdös picsába, mert bogyesz mindjárt linkeli a "bárdos" képet ki ,hogy jár aki hülyeségeket beszél
mentek Sanyival Bátszinál?
kellene egy B lengővilla sárvédő, mikorra lehet?