Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én se nem
már rég feltettem volna de nem toom
Lenne vagy hány hsz.
fel tudod azt te is
feltennéd a videók közé had okoskodjon a sok motoros.
nekem meg üléspúpom
Sziasztok van egy eladó hátsó ülésem 9-esre 2002-2003 évjáratra rakható, kis szakadás 10000ft.
törik a váza, az amatőr kerekezők több kárt tudnak benne tenni mint a profik.
a váltó már elfogyott a bontókban hozzá, komplett blokk 250 000
felrobban a generátor forgórésze ami a mágnes egyben, soha nem fogod kitakarítani belőle, csak egy apró szilánk akadjon be valamelyik csapágyhoz........ csere.
már most vegyen, rendeljen hozzá első alsó fék rögzítő csavart,azt adtam el belőle a leghamarabb.
a felnije könnyű tehát kevés anyag van benne, törik.
az idomzat vagy 100 darabból áll - sedu- és kell minden darabja ahhoz hogy egyben maradjon.kormány lengés csillapító azonnal kell rá. na meg magasabb lexi.
annak a kipu rendszernek már rég végig világítania kellett volna.
az a pár oldalra és fejre borítás sem tett jót a kenési rendszernek
ámerika: a sok "szabad " ezt is megengedheti magának, 2008 után meg kullogott a járdán és segíjjjjjjjeken élt.
ahogy a friccek sem néznek bennünket semminek, én sem nézem a gingókat szarnak sem.
amúgy meg az a motor oda volt szánva, vesz majd másikat hitelre a hamburger zabáló.
azt a büdös jó eget, mit ki nem bír baszod!
szépnek szép!
én írtam, igaz még ugyanez a felnire is. A generátor is szét tud robbanni, nálam volt egy ami ki is könyökölt. Legalább szép motor
ja besem rakta eztete
óó a 2 dikat vedd úgy hogy töröltem XD
Mit irtál multkor a 2004-es 10-esről? Hogy elrepednek a blokk tartó fülek? Haver olyat akar venni 954-e van de nem tudtam neki véleményt mondani mert nem ismerem :/
de kurva vissza fogott voltál!
azért mert jo a blokk ha simán jár akkor eltévesztetted a motorod
neten ne rendeljetek pizzát
Én pl. mindíg rábaszok

Rendelés visszaigazolás

Rendszerünk a következõ megrendelést fogadta:

Rendelési azonosító: 102252

Rendelés adatai:
•Név: Vég Levente
•Cím: Salamon F u.31.
•Tel: 70
•E-mail:veg75@freemail.hu

Rendelés idõpontja: 2013-09-05 15:44

Rendelt ételek:

Termék neve Darab Egységár Összesen
Hideg elöételek Tatárbeefsteak fokhagymás pirítóssal gazdagon körítve 10 db 2.400 Ft 24.000 Ft
Összesen: 10 db 24.000 Ft

Megjegyzés: Hát akkora faszok vagytok, hogy nem hiszem el. Tavaly már eljátszottátok egy néhányszor a balfaszságotokat. Volt amikor 2 óra múlva felhívtatok, hogy most láttuk a rendelést kivigyük-e? Mondtam, hogy ha ingyen kihozzátok akkor talán még fogok tõletek rendelni. Na kb. 1,5 év óta most próbáltam elõszõr de itt be is fejeztem. Persze ingyen már derogált kihozni, szerintem a góré nem is tudott róla minimum kurvanagy elnézést kellett volna kérni. Azt, hogy szar helyre viszitek a rendelést már a ez a harmadik alkalom. Szerintetek mi a büdös apátok faszáért van kiírva alúlra a megjegyzés rovat? Odaírtam basszátok meg, hogy Tomori út 7! Rittig kihozzátok a lakáscímemre. Azt, hogy a szomszéd meg mi a faszé veszi át az én pizzámat azt nem tudom. Van egy kibaszott telefonszám a regisztráción. Ha az okos pizzafutár nem nem éri otthon a gazdát akkor meg kell csöngeti, hogy merre a büdös picsába van. Ha így történt volna akkor talán meg lehetett volna oldani, hogy elmondom, hogy hol tartozkodom, ha már balfaszúl szar címre vitte ki a zabálnivalót! Egyetlen egy dolgot mondjatok miért álljak még veletek szóba? A fenti rendelés nem rendelés csak így bírtam ideírni, hogy lássátok van megjegyzésrovat analfabéták. Bár éntõllem meg is csinálhatjátok, hát 24 rugót már hátha a szomszéd sem fizet ki. Lehet, hogy nem tünt fel a kis szösszenetem stílusából mert baszottúl visszafogtam magam, de most kibaszott ideges vagyok. Lassan kezdjetek el gondolkozni mivel engesztelhetnétek ki 4-szeri átbaszásotok után. Legyen nektek is szép napotok...

Köszönjük, hogy nálunk vásárolt!

Rendeléssel kapcsolatos észrevétel esetén kérjük hivatkozzon a rendelési azonosítójára: 102252
Köszi az infót majd megnézem
rendeltem blokkolót
Ha, üresben megrángatod kicsit a gázkart, kb. 8-10 ezerig pörgetve, utána hirtelen elveszed a gázt, akkor gyorsan vissza kell esnie a fordulatnak.
Ha kicsit gondolkodik, vagy nem elég gyorsan ejti a fordulatot, akkor karbiszinkron.