Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mért te mész?
meg aki nem dolgozik vasárnap....
1.Jó reggelt. .Ma is szép motoros idő van mennyen mindenki motorozni akinek van még motorja.
Sziasztok Szlovákia kipipálva 4 nap 3 éj,a balesetes cimborának jobbulást kívánok,Élet az egy van vas az több ezer.
kimaradt hogy :holik
kimaradt: holik
na ez a lényeg papa, itt bármit ki lehet prószkálni.
-zx10r hátsó futómű
-zx10 r pálya idom ráfaragás
bla,bla bla.
ha le faragod a súlyát 220 kg-ra nyertél
combos nyomaték gázra kerékre tolja 3 ig biztos. egyedi.

hja mostam a motor és meg állt ótótval, a te számod után érdeklődött
nem hiányzik csak 90%-a
ebből csak lehetne belőle egy bűnös motort faragni
Még júniusban mintha azt mondogatta vóna, hogy megint szül az asszony, azt Ő nem valószínű, hogy jön a panyolai bulira.
(gyerekgyáros)
fazirol van valami hír ?
Akkor mi a világvégére készülünk. Nem férne bele képbe a farakás.
neked kötelező a megjelenés,ha nem jösz érted küldöm a fiukat fekete ótóval
hali,ezt a szoboszlói tatát monta Hella is még nem hivtam,megpróbálom a 9363 ösmerősét a lényeg hogy cseréltem adagolót mert ami az enyimen volt megált(pont időben és jókor )vettem másikat,azzal indul hidegen,melegen,csak nem mindig reagál a gázra,rá lökettem diagnosztikára és ki lökte az adagoló elektronikát,namost az enyim elvileg jó,igy a kettőből kéne egy jót csinálni
Bogyeszkám ha tudok megyek
1
Hát te micsoda paripákat nézegetel szeki
Kb. 25 évvel ezelőtt volt valakinek egy a városunkban akkor arról beszélt mindenki
Már az is nagy szó volt ha látott valaki ilyet
szeva! hajdúszoboszló túlsó végén az utolsó utca jobbra.
egy kiégett és egy szétszedett adagolót vittem oda hozzá, 2 héten belül a kettőből lett egy és 150 000 km-t ment az öcskös alatt míg a tengely eltört benne. kuka. ezért opel. 20 000 ft volt úgy hogy beállított még hozzá 4 porlasztó csúcsot. ha meghal a muki isten bizony benzinest veszek de addig gyarmatiasan. dízzzzelt.
Hogy el ne felejtsd:
Gabulya Attila
csá Atis Kósát ösmerem és hivtam is.........de nem válalja aszonta ezek a Bosch adagolók mind hibásak,1 év garit ad rá de fél éven belül ugy is vissza viszem,ezért nem bajlódik vele
Cső!
Kósa Tibi 20/914-9157
Sinkó Laci 20/347-0082
Mindkettő jó,mindkettő Nyírteleken van.
Kérj egy ajánlatot mindkettőtől,és mond,hogy én ajánlottam őket!
adagolóst aki fel ujitja az opelbe az adagolót mert meg ált,vettem bele bontottat jó pinzirt de az is anyit ér mintamit le cseréltem
mit?
remélem jöttök?