Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét helyzet jelentés kb 700m légvonalban és 70mrel lejeb.
Veri a kawa a 929-et!
Azért azt a videót is megnézném a mikor a suzuki tiltáson tekeri a zacskódat. Kíváncsi lennék akkor is mosolyognál?
ez így igaz
kompletten felszereli és KÉSZ zozó, ebben verhetetlen
látom itt is motoros az utánpótlás
Egy másik oldal fórumjába szokott írni.
Paletta festék bolt. De kinek kell és hol lakik?
Illetve még egy cím meg bótnév kéne:)
Nem tom, gondolom ott lakik:) Mindenesetre köszi!
Ne már a feléért lefényezik és ha kell a feliratokat is festik
Majd ha itt lesz kiderül! 400 euroba kerül.Még lesz e valami járulékos költség azt majd megmondják amikor leteszik a küszöbre!De nem nagy on érdekel!
De miért pont erre fele?
Hali nálunk van (Szarvason) Mipa festéket. Elég sok típus színkódja van a gépükben.
Egy kis segítség kéne egy motoros kollégának:
"Tud valaki Orosháza, Békéscsaba, Gyula területén festékboltot, ahol spray töltést is csinálnak ?"
Na, tegnap megvolt Kakucs. Egyszer sem áztam el, ami kész csoda...a pályát is pont elkerülte. Voltak páran, de szerencsére jól eloszlott, tehát nem tömegmotorozás volt, lehetett tiszta köröket futni. Volt simson, mz is bőven, na meg supermotósok, de nem voltak zavaróak, kakucson anno nagyon szoptunk miattuk, ők meg miattunk.
Ami nem tetszett, hogy óránként fordul az irány (ez jó), de mindig volt egy idióta, aki a másik irányba indult el véletlenül. Szóval szerintem ezt meg kéne oldaniuk, mondjuk úgy mint kecsón. Egyébként eseménytelen volt, asszem három perec volt összesen egész nap, de nem komolyak. A Metzeler M5 Interact pedig megint bizonyított, hogy jó választás volt.
Ami meglepett, hogy mennyi csaj volt, aki szintén pályázott
kínai? Mibe kerül postával?
Fasza az idő! Kakukktojás.
Szépnek szép, de passzolni fog a felfogatás és az illesztések.?
Egy rendes motoros!
Ilyen lesz az új köntös! Elméletileg jövő hét pénteken megérkezik!
Itt nincs is mi áradjon! Ez a kezdők szerencséje! Tegnap voltam először lógatni!Már öszze akartam pakolni,mert a kiscsajaimmal voltam és nekik még nincs akkora türelmük,de azért élvezték!