Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az az igazság hogy már a hatos fórumban is küldtem egy párat, inkább felteszem a linket és mindenki válogathat. Én még annyit csináltam hogy kinyomtattam és be lett fűzve.
Veled vagyunk de nem megbántva szerintem inkább maradj a motorszerelésnél
Inkább rajzold le!
Húúú mire megtaláltam azt a kis letölt feliratot az volt vagy 5 perc. Kösz!
Előbb utóbb csak összejön
zxtom ment a mail.
most nem tudom, vagy jól bírja fülem a zajt vagy nem tudom. Nekem olyan bukóm nem volt még hogy elviselhetetlen legyen. Lehet azé mert kiállnak.
azt mondhatom róla hogy elértem amit szerettem volna, gumik, fékek, festés,+felni,+ a kiegészítők. egyedül az akra rendszer nem jött össze, most rákérdezek egy vance&hines rendszerre és befejezve. ha nem kel el így akkor lekerülnek az extrák de még az idomzat is és olcsóvá teszem, 1-2 év múlva meg lesz majd az utódja, szintén 9 de az már marad, így az extrák is. talán zx10r blokk próbálok bele, még nem vágom, de lehet hogy kap egy sima blokkot az összes extrával. egyedül az idomzatra nem fogok sem költeni sem adni, üvegszál gyári lámpával, úgy mint csimbi.
Na service manual ,válogassatok
http://www.manualedereparatie....
Jó ez csak nem ilyen motorra!100 felett annyi a fülednek ha nincs füldugó...
DOLGOZOM RAJTA
Köszi az infot, csak raktárról kellene gyorsan, nem rendelgetve szarakodva!Azért írtam Zsoltinak, mert szoktam néha nála vásárolni, hátha lenne neki polcon.
Annak idején bele voltam szerelmesedve ezekbe a Nitrókba. Nagyon jól néznek ki.
nekem 25000.- volt postával asszem...
a design ne tévesszen meg!Jaa,,és sima plekóval kapod nem sötéttel!
Az fasza ár, bármi is legyen. Pilot power?
köszi lebeszéltél
A keresett oldal nem található drZXR
há-háá!
ilyenem volt,,aztán eladtam 1 szezon után,,,,,szép és jó,,,de csak "olyan".....
hamar kitágult a fejemen.és a végén már kellett a maszk hogy ne lötyögjön...
a plekó elég nehezen,,mozgott,,de ezért jól zárt...zajos mint az összes többi...még valamit?
zxtom találtam neked is remélem jó lesz. Ja a tiéd tömörítve van.