Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szíííp!
akitől vetted az meg ha jól láttam vett egy gixer 750-t?
Szia!
Nem probléma, köszi
Szia, ha nem probléma csak szombaton tudom postázni az idomot mert holnap 6-tól 6ig melózok...
Háj!
ha nem veszem meg az eriggyet és nem ez a cég árulná akkor megnézném. A végén persze úgyis gyenge lenne és vennék ezrest helyette. Üzletnek karcsú, kb. 700-ba lenne itthoni papírral. Most van 2 motor 3 kocsi még szombaton ezekből is irtani akarok, még akkor is ha haszon nélkül adom oda. Meguntam a sok okos nézelődőt, Magyarországra nem akarok többé semmit eladni. Ma is 4000-ért adtam oda egy 25000Ft-os alkatrészt és még simogtaják, hogy picit karcos Vettem egy hasonlót e-bay-en törött belsővel 75 euro+postáért.
nyírgelse vagy valami ilyen helyen javít a csákó, de ő épp most építkezik az ilyenkor kilőve, had épiccse a villáját nem szabad zavarni. a csukához nem viszem van elég baja, basi sem jelzett vissza így valszeg ő sem vállalja,ajánlottak még mást is ,de eccer voltam ott halmokban állt az el nem készült felvállalt munkák tömkelege. napi 8 10 óra meló után már kevesek tudnak még mással is foglalkozni, ez van.
Pontos cim tel szám kellene
azt hittem te csinálod , így könnyű lesz ha nem te csinálod

mókás meló ha nem vágod a dolgokat párszor le szoptam én is vele magam mire rá jöttem hogy van
Ok kell a kuplung lamella adatlapon elérhető vagyok vagy hogy legyen ?
Van raktáron gyári 14980ft
zx 250 c 001664 alváz szám
zx250 cI 003683 MOTOR SZÁM
HÉZAGOLÓ MEGOLDÓDOTT... KUPLUNG LAMELLA SZETT KELL CSAK A KOPÓ
Jól felment január óta az ára
http://viewitem.eim.ebay.hu/ba...
hát igen szerintem is jó árért sikerült megvennem. 31.000 az komoly egy kicsit.mikor vetted?
Az enyém ennyibe fájt
Szia!
Köszi szépen, nyomon követtem mikor Te vetted a bőrt jó áron sikerült hozzájutnod
Jó a tankbőröd
király. várom a képeket

Holnap vagy szombaton nekem is megy fel a tankbőr Majd lövök képet róla.
Szia!
Hívtalak ár, állapot?
megvan a műszaki is végre :)
Haté a tied cakk-pakk...