Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd jövőhétvége úgy is ünnep akkor valahogy hozzád kerül
jaja!legalább tudom hogy egybe van
Ja, amúgy se lenne semmi baja a köszörüléstől a lapkának. De a csere se drága 290 ft /db
meg már látszott rajtuk hogy basztatták őket...
óóó baszod!
ugy csere hogy lapka csere,,,nem kókányolunk,,nem köszürülünk.... gyári megy bele.
Mi az hogy csere? be kell állítani és gó. Amúgy ma voltam Orosházán de itthon hagytam a cumódat
na ma kiderült a disznóság.....
szívó hézagok tökéletesek,,viszont a kipuf-ból 5 gatya.... ,,csere...
Kuplung,,vez. mű lánc tökéletes..
hjaa...
mééééé?
hja és a pálya motorozás is fain lett.
mer egy még jobbat akarok.
de lehet már nem is fogok, ebben az évben nem ment 1 m-t sem.
Szeki neked is volt már jobb kedved! Miért adod el a legjobb kilencest?
Aztán jön az újabb 12 millás csekk
üdv! himi, ok. rendben.
ma motorkáztam volna, de csak az lett belőle hogy lemostam és jóárasítom a dögöt, sztán újra nekivág a piacnak.
köszi téleg,de most 1 óra alatt meg keresem az általad igért összeget
Az ideális valami helyi ember lenne, gondoltam segítek rajtad 1-2 nap alatt megkeresnéd a havi fizudat.
Szekikém! Kedden megy a csurma!
Köszi még 1-szer
Nocsak... Akkor már nincs muri a célrarában?
azt hiszem 2 éve lett újraaszfaltozva
Ebben a kanyarban érdemes kiengedni, mert belül van egy gödör, amin elfarol a motor. (Legalábbis 2009-ben még volt mélyedés.)
Éves?
ma nem motoroztam.......gumicsere van de ha jössz erre azért ugordj be
buzi a csípőd? fasznak ráztad fénkorodban a rúdon
Nem kell a bukótérben kódorogni . Maga a pálya vezetése nagyon jó az aszfalt szerintem gyengébb mint Kecskemét. A bukóterek meg kavicsosak. Láttam pár bukás volt kisebb meg nagyobb is. A célegyenes utáni kombináció na az furmányos . Felhúzod kb 170 re utána fék de közben balos enyhe és már gáz mert jobbos enyhe de abban a pillanatban jön a balos. Na ez igen csak elgondolkoztató. És ami sajnos nem jó hogy drága bár nem kell várni a gokartosokra.