Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No, felraktam, de majd holnap lesz kép mert a garázsban csináltam ott meg szarok a fények, plusz lecsapatom előtte mert tiszta retek (a tankot lemostam mielőtt feltettem). Te hol vezetted el az első pántot? Én a műszerfaltartó "háromszög" két csavarja között (ami a vázhoz rögzíti) vezettem át.
És most így nézz ki a terasz
Sedu ,a szerkezetet is vagy csak a cserepet léc igazítással kell cserélni. Ilyen jó lesz?
cigányok is mehetnek?
itt van egy havi fix güri ellenértéke. ebből kell megélned és tankolnod mee többre nem nemigen tellik. tankolni az már de luxe, és szerencsésnek mondhatom magam mert van munkám+ fizetésem. ezt oszt be hogy tankolni is tudj, esetleg eljutni valahová.
A Fazi is ács, nem is iszik.
Ha előre lepakolod a lóvét áthajítom a tetőt.
ZX900CE motorkód 98-tól 03-ig
De vazze ha a gyáro valahova megad pl. egy 0,30 vagy nagyobb hézagot ott legyen ifán át hondáig bármi a motor szelepfedelén akkor is zörögni fog
Ahol nő ott alsóra ahol fogy ott felsőre! ...legyen az ótó, motor, stb...
Ha valahol összes szívó vagy kipu pl. elfogy akkor ott tuti fogyni szokott ha meg valahol megnő ott nő inkább...

A hondásokra meg szarunk rá
Szerintem ha már állítja, akkor nagyjából középre állítsa. Honnan tudja előre, hogy merre fog eltolódni? Aztán boríthatja szét idő előtt feleslegesen. Ez nem Honda, hogy csendes legyen Fordulaton meg visítson
ja az úgy már más
Vizet ihat, piát csak munka után
Az alsó értékre állítsd szerintem, csendesebb lesz.
3-4 nap alatt csúnyán ki lehet száradni
Köszi akkor ezek szerint megegyezik az F-el mert annál is ezek az értékek vannak.
szia! Ha minden jó ezek lesznek azok:

Ex : 0,22-0,31
In : 0,15-0,24
DOLGOZNI TUDÓ ÉS AKARÓ ÁCSOT KERESEK Pest környéki munkára!

kb. 3-4 nap munka 150,000Ft fizetés. 60m2 tető csere. Állványt és segédet hozzon, ne igyon.
Hááá!
Egy K3 mas 1000-rest. De mintha néha azt érezném hogy megbánta hogy megvette.
Én 15-ért vettem UK-ből újonnan (utolsó, kiállítási darab volt, de nem volt motorra rakva) Nagy lehúzás megy ám itthon!
Sziasztok valaki meg tudná nekem mondani az E modell szelephézagait? Vagy ha ugyanaz mint a C vagy F akkor ok mert ahhoz van manual-om csak nem tudom hogy E-nél mik az értékek.