Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

voltál kunmadáron most, egy olyan motort láttam kijönni mint a tied, így messziről szépen egyben volt
Aztán az agyontiltatott motort majd jó pénzért mint "megkímélt"-et akarod nagy pénzért eladni?

a haver május 1 tiszafürednél a névtábla előtt 100m re telibe vert egy őzikét és a rövidebbet az épített motor és a haver húzta őzike:gixer 1-0. még gyógyulgat a csávó, a motor újra fog épülni pedig itt a szezon, motor nélkül meg nem akar menni a figheresek közé.
SZERINTEM NE NAGYON PRÓBÁLGASD ha motorozni akarsz még az év hátralévő részében
Következő csere, yamaha 125 kroszmotor
Óra szerint,gondolom.
csak tiltásnál nyom egy kis füstöt... akkor ha ez normális akkor oké :) én is erre gondoltam hogy nem mai darab ... egyébként 48000ezer van benne
Egy 16 éves motornál, X tízezer kilométerrel a blokkjában,némi olajfogyasztás szerintem teljesen normális.
Tiltás körüli fordulatszámnál meg pláne!
Semmi sem marad örökre tökéletes.
Mondjátok meg nekem :D normális ha egy 97-es zx-9r tiltásnál füstöl egy kicsit? alapjába véve nem füstöl :) vagy ez minden motornál így van? :) vagy kopott lehet az olajlehúzó?
Én az előző kilencesemet Pécsről hoztam haza egy használt vágott slickkel,a srác azt mondta vége lesz,mire hazaérek vele!
Még vsgy 4000- ret ment utána!
irtam este hogy milyen tempóval mentem. Nem tudom hogy nem kopott el... elég puha keverék pedig. lehet azért mert hazafelé vizes volt az ótópálya?
Akkor nagyon óvatosan mentél vele. Nekem 900km autópálya menet után egy 50%-os gumi nullára kopott.
Ha erre jöttök szombaton akkor odaadom a maradék gempát...
köszi Sajna szombaton Ballagási vacsora lesz
Szia mi lesz nállatok a hétvégén ?
NE legyél már koborbuzi!
Te nem csalódott vagy cicafiú, hanem homár
MA bótunk itt havernak gumit venni. Há kilehet fogni ocó gumit viszonylag jó állapotba. De csalódott vagyok.
gyorsabb vagyok mint a golyó
Nem fosó hogy lelőnek?
mindenképen hivj és gyertek hozzám
140-240 között mentem ... visszafelé 180as utazóval. na meg kb 2x meglövettem amég bírtam :D versenyezni akartak a románok az audiban