Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvitték a motort.
a másik kesztyűm 1 évig használtam és off lett, most javítóban van de már 1 hónapja, állítólag kenguru bőr volt, csak a kengurut nem látta.
jó a fa...t kicsi, pedig ilyet kerestem de L vagy XL a méretem.
a balos még csak csak feljön erőltetve, de a jobb csak 2 perc küszködés árán. újban 30-35 forint na épp pont nincs annyim és mivel próba nélkül kell láttattlanban megvenni így bukta a dolog.
a műanyag foncsort szétbassza egy halogén izzó?
csesza ne izgasd magad az enyémben 71000km van és ha húzom ,igaz 290 környékén ki nyom egy kis pamacsot. De szerintem mindegyik ezt csinálja nagy terhelés alatt. A lényeg felejsd el álló helyzetben a tiltást. Szeki jó a kesztyű
jó ami van
ha még ez van neki akkor ez:20/927-1575
neked link
ki tudja bregi telefonszámát ? !
amugy nem voltam kunmadáron! :) most megyek majd pénteken Győrújbarátra. idén az lesz az első találkozóm
amint mondtam nem szoktam pörgetni üresben :) lelke van a motornak és tudom hogy nem szabad csak hajtott a kiváncsiság hogy mégis milyen hangja lehet tiltásnál :) jó persze néha megörülök azt meghúzom egy picit a gázt menet közben de azt meg bírnia kell mert ha nem bírja az régen rossz
Szekinek igaza van!
A B modelleket nem szabad tiltás közelébe forgatni mert pik-pak megadja magát a hengerfej . Vagy leesik egy szelep vagy gátas lesz aztán heroin áron vehetsz másik hengerfejet meg még amit visz magával.
Ha van egy jó B a tulajdonodban arra már vigyázni kell.
Mondom ezt én aki amint kész lett eladtam.
melegítsd be rendesen, és ne szabályoztasd terhelés nélkül, terhelve bírja a gyűrődést ha maxi az olajszint és ...
na azért ennyire nem füstöl :D csak köp egy nyalatra valót :D
nincs agyon tiltva.... csak meghallgattam a hangját úgy... nem rég vettem de én hajtani se hajtom meg semmi
nem irta senki hogy kék füst, szerintem erre gondolt amit nálam is láthattok
zabál mint állat mi?
itt találsz kék füstöt , na erről beszélünk.
limo, kék füstről beszélgetünk, a tied fekete, az el nem égett üzemanyag volt.
ugyan.. a 97es zx6osom is füstölt szabályzáson... itt a videó róla azon kívül nem füstölt semmilyen fordulaton.és semmi baja se volt a motornak
a kép
alpinestars kesztyűt vettem de kicsi lett a praclira, sajnos felvenni is nehéz, és szorít, pedig ilyet akartam.
7 pénzért elvihető M/9 méretű, ki van tágulva egy fél méretet, de akkor nekem XL méret kellene, sajna. aki kapja marja, minimális hibákkal rendelkezik, pályázni tökéletes.