Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggel még állt a hó mindenütt
én városon kívüli képet nem csinálok de nyomok egyet az ablakból
Itt nálunk ilyen a helyzet
"Tegnap délután 14 órától visszavonásig minden kategóriában díjmentessé tették az összes hazai fizetős autópályát. A hóban elakadt és időközben lejárt matricájú járműveket nem bünteti meg az Állami Autópálya Kezelő."
korrekt a pali
Nekem nem kell de légy üdvözölve eltűnt asztalos kolega
Ha kéne egy jobbos tükör. Öreg motorosoknak.
előbb hívta a másik számom a faszi akit tavaly elütöttem motorral. lógott még egy 10essel.... ez volt szeptemberben. 2x hivtam anno nem vette fel. aztán szartam bele mondom 10ezer ft nem a világ vége meg én is hülye voltam.Na ki hívott az előbb? Ő. mondta hogy szeretné odaadni a tizest mert nem akarja elsunnyogni és mivel nem kerestem ezért ő hívott. durva azért. És most nem is az összeg miatt örülök, hanem azért mert vannak még korrekt emberek
ááá nem olyan családból származok én.
egysze le esel abból a magasból vagy le gurulsz a lépcsőn
na valami reggelit össze kéne csapni... csinálok vmi rántottát
TANK BŐR 2013.03.15. DESIGNE
nem méék. mondtam hogy kedd körül kiderül hogy mehetek e elhozni egyet. addig várok
te mennyé motortnézni!
voltam csak! máá nem!éjjel má itthon horpasztottam,,,,,,a hóesést meghagytam másnak...
Te alugyá éjszakás voltál nem.... mert én igen még pár hozzá szólás és alszom is
Gyerünk motorozni
akkor nálad van a legszarabb idő. itt van egy rakás hó de szélcsend van. legalábbis innen nézve
A rendőrök nem engednek ki senkit a városból.az összes út ami a városból kivezetne vagy be az járhatatlan.Kijárási tilalmat rendeltek el.Tükör jég van az utakon és kemény hófúvás.1M a látótávolság.

,
Jobbat mindenkinek
Megyek a gyűlésre.