Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na akkor annak száradjon le aki nem motorozott ma
Cső papám!Elkukkenzi bitte amiért nem rufenoltalak!Most jött meg a hangom és ma tudtam elöször huzamosabban mászkálni.Miután megjöttünk a sógoroktól elkapott a devla.Az a buzifaszú majom meg nem vette fel a telót az idomok miatt!Sajna ebben az ügyben még nem tudok nyilatkozni.De úgy gondoltam hogy csak az ülésidomért a hasidomért meg az ekeidomért kérek valami pénzt.A sárvédő jobbos idom grátisz.A balos meg majd jó lehet foltozni.
Ill.90111 is.
90107 hsz.
Akkor jól gondoltam!
az erősítés került fel rá, ami + súly a motornak.
Mi van drusza kézi váltósra alakítod mert így tiszta occ a gép
Helló!
Akkor ez E és az F modellek lengővillái a kinézetükön kívül is különbözik egymástól,vagy csak abban?!?
nem hívtál
kawasaki zx9R -ből 4 verzió létezik 5 féle lengővillával.

94-95= B1
96-97=B2
98=C1
99=C2
00=E1
01=E2
02=F1
04_F2

94-95= 25-ös tengelyméret
96-97= 25-ös tengelyméret, de más lengővilla
98-99= 20-as tengelyméret mind két évjárat lengővillája egyező
00-01=25-ös tengelyméret. egyező lengővilla
02-04= 25-ös tengelyméret egyező lengővilla, elől nissin fékkel szerelve
Megválnék a vason lévő kidörrenőtől mert másmilyent szeretnék rádobni!Az adatlapomon megnézhető!Na attól 10cm-l rövidebb már egy ideje.Dob+összekötőcső 30 papír!
Jó napot Mindenkinek!
Itt az előbb még az eső esett,nem annyira motoros idő!
Még mindig Nyh. És környéke!
gyere inkább motorozni vagy guruljak el arra? vagy is most merre is?
Ennek a villája kb.aannyival tér el a tiedtől,hogy ráhegesztettek egy + ívet,ezért másképpen néz ki,de semmi több! SZERINTEM!
gyühet a szezon
Szia!

Gyárit tudunk 8.200 Ft!

Üdv.
Elvileg nem kell nagyon meghúzni,mert úgyis ott van a biztosító alátét,meg amiatt a forgásból adódóan jobban rászorulnia sem lenne szabad,de valami mégis történik mert pl.nekem a másiknál is csak hosszú csővel lazult meg,meg ennél is!
Ja csak az F-en már ugye más a villa.
Belül nincs alátét.a távtartó helye is igen-igen ki van számolva!legalábbis az enyém ilyen(F).
a külső alátét az ott van az oké de a villa belső felén is van egy de ha kiveszem mint mondtam elég nagy hézag lesz ott és láthatóan húzza össze a villát mikor húzom le az anyát, ezért gyanakodok arra hogy a távtartó mérete nem gyári, esetleg 6osé lehet vagy ilyesmi mert átmérőre jó simán passzol bele csak hosszra nem oké.
A lengővilla külső oldalán az anya alatt kell vastag alátétnek lennie.

A Z-nek az első lánckerekét targonca szervizben 3/4-es crova+2 méteres hosszabbító kombóval tudtuk leszedni. Előtte a légkulcs már feladta a Honda szervizben. Ugyanez hondánál 2 lazán meghúzott 8-as csavar...
Ja egy kérdés nem tudom hogy a lengővilla résznél C vagy E különbözik, tudtommal egyforma de amikor össze van rakva minden a kerék bal oldalánál lévő távtartó és a villa belső fele között van egy elég nagy hézag majd mikor lehúzom a tengelyt láthatóan a lengővillát is húzom össze.gumicserénél tavaly volt bent egy hézagoló alátét de robbantott ábrán sehol sem találtam ilyen alkatrészt így kivettem.Kérdésem hogy nektek az a távtartó eléri a villa belső oldalát nem lehúzott állapotban is? Mert akkor nem gyári a távtartóm és azért volt ott hézagoló.A tengelyt lehúzva is bőven rá kell tekerni az anyát és a sasszegnek ugye az anya valamelyik hornyában kéne lennie de ehelyett csak fityeg ott és az anya a szegig simán tudna lazulni.Remélem érthető voltam képet nem tudok tolni mert melóban vagyok.
te Kékvér már meg kérdezem hogy jó fele lazitod?