Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg 125nm-re van meghúzva nehogy már ne lehessen lelazítani, nekem pikk pakk ment.
Üdv márkatársak! Olvasom a lánckerékcsere tapasztalatokat .Részemről is a kerék kitámasztásos módszerrel probálkoztam aminek az eredmény 1kapanyél majd 1 gereblyenyél törés de az ásónyél kiállta a próbát.Vas csövet nem akartam a felni miatt.És egy kérés osszátok meg velem a hűtőfolyadék tapasztalatotokat,hogy milyet,honnét.Mert van 1 haverom azt mondta öncssé bele sós vizet az se fagy meg(hayabusája van 1 huje)Elöre is kösz
Hi! Gyári rendelésre! 8700ft
Most hogy irjátok mi is kivettük előbb a hátsó kereket! Haver egy vastag csavarhúzót átbaszott a láncon és tartotta amég én szenvedtem a lánckerékkel.A csavarhúzó elgörbült de sikerült leszedni
hehe pont tegnap raktam ezt a részt össze én is vastagabb lécet betoltam a lengővillánál aztán simán megvolt
Tekerd be az egyik küllőt ronggyal,aztán dugjál át egy csövet a keréken,hogy ráfeküdjön a lengővillára. Így nem kell küzdeni a motorral,hanem csak a csővel!
Azért azzal csak óvatosan,mert azon a tengelyen szimering is van!
Jimy nekem előbb kivette a hátsókereket, utánna a két újjával csavarta le az első fogaskereket
Ennyi

Persze az olajszűrőcsere macerásabb volt, ott átdöfte csavarhúzóval az egészet, de lejött
komolyan ne vedd máá!
hú vazze most hogy mondod.
Kint sincs a hátsókerék ez így csak taknyolás
Elég a hőlégfúvó..
jól rágyógyult drusza!
Gáz melegítővel nem hatékonyabb?
A levegőssel azért próbáltam mert az nem forgatja át a kereket.A motor sebességbe állok a hátsóféken az első kerék neki támasztva a falnak,csak attól félek hogy csak a crova nyúlik meg.
Hőlégfúvó és utána próbáld újra légkulccsal!
nekem a légkulcs hozta le...
pájszeroztuk mi is,,de csak kínlódtunk......
nekünk is csak légkulcsal jött le tavasszal!
ha az se hozza le akkor lángvágó!
nekem 5öd ekkora csővel sikerült úgy hogy 3kgsal csapkodtam :D persze miután kihajtogattam azt a fém lapocskát ami rá volt hajtogatva
ezzel se sikerült?
Hosszabb cső és bátorság!-más megoldás nincs!
Az enyém ugyanezt csinálta,légkulcs esélytelen!
A harmadik variációt áruljátok már el. Ja ha nem látszik az első lánckereket szeretném levenni.
Második variáció