Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1190 ft az ide posta,a vissza 1875 ft.
Itt csak a ventillátort kapcsolták max fokozatra. Olyan most a Móri -árok mint egy F1 szélcsatorna
2. üdv pupákok
itt tegnap cunami volt, most meg havazik!
üdv! motobogyó jól járt mert én ott nála helyben leszereltem neki a tárcsákat pedig naon nem akarta, erősködött hogy még motorozni akar még ha rossz is a tárcsa. a javítás gyorsan kész lett csak a vissza juttatást ő oldotta meg másokon keresztül, ezzel azt akarom kifejezni hogy neki a posta 0 ft-ba került. tehát ha el tudod juttatni valakin keresztül akkor neked is ingyen be lesz, ha nem akkor sima eccerű posta, a javítás durván 2 nap és én vissza küldöm utánvétes postával. mind a két tárcsát küld, így a másik sem fog lógni ha használod. bogyó itt írta hogy 60 ft darabja a gyári tárcsának, a bontott is 20 ft ha van és nem lötyög, ez a javítás töredéke egy bontott tárcsának és őt kérdezd a végeredményről, ezért is küldtelek hozzá. ha átfutna az agyadon hogy megpattannék a két lötyögős tárcsáddal azon NE gondolkozz mert semmilyen huhki alkatrészre nincs szükségem, még a maradék honától is szabadulnék ha vinnék .te döntesz.
Köszi!
ma átmegyek és megkérdezem, de szerszámot is viszek hogy leszereljem mert ragaszkodik hozzá baszottul a csákó. a másik érdeklődőnek is írok hátha őneki meg a villa híd lesz érdekes, ha eladja. mágnest is viszek hogy tuti legyen az üzlet.
Ha nem görbe és alu a kormány akkor érdekel. Az ára OK! Jelezd amikor tudod küldeni:
Köszi!
vettél valami retket?minek?
mindig a balos megy ki előbb nekem már mind a kettő lógott Szekibácsi meg csinálja ha el válalja azóta nekem tökéletes
Szia! Hozzad fordulnak szegecs ügyben. Tudsz e segiteni? Gsxr 750 k1. Bal elso fektarcsan rendessen ki vannak kopva! Elore is koszi!
hali,nekem is lötyögtek,sőt a balos jobban,de én meg a Kawasekishez küldelek mert nekem ő csinálta (csináltatta)meg
Hali motobogyo! Olyan kerdesem lenne hogy lotyognek a szegecsel a bal elso fektarcsan gsxr 750. K1. Mondtak teged keresselek hatha valami mwgoldasra lelek! Koszi elore is!
szevasz basi! megkérdeztem, most szedi szét a srác a bringát, lábra-kerekekre- akarja állítani. a villahídra szüksége van, a kormány eladó, azt mondta 5 pénzért eladja.
Üdv Szeki mester. Megerdeklodted a 900 Rr -ről a kormányt ?
az biztos hogy panyola közelében lesz miskolcon
Tőle tanultam
ő is olyan mint jimmi L : azonnal kiveszi a hátsó kereket.
nem volt benne kettes,de Döme meg csináltatta,kapott az is rendesen
jaja ,a tiszabecs-fehérgyarmat utvonalon
Ahhoz képest,hogy az a CBR is mit kapott,annak olyan csendes a blokkja,mint egy villanymotornak!
Bogyókám mi hír a hellringről? Elkezdődőt az építkezés? Környéketeken lesz valahol