Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és látod hogy emberkednek a hosszu 1-es fokozatukkal mikor ez a kis fos meg eszi az R1-et negyed mérföldön
cső jaja egy K1-et
mi az mi az, lökjed a tanácsokat
jaj de ismerős ez a belső viszont látok olyat amit az enyémben nem láttam. legalábbis nem ott
És elkezdődött
az volt az álma
Cső!
Le vagyok maradva,te vettél egy SUZUKI-t?!?
Ecsém ezzel nyomnálak le
nincs pados mérés előtte?
Te bogyesz gyerek ,mit akarsz a robogóddal ?
Úgy hogy a blokkot nem szedik szét és nem látnak bele ,ennyi
beszélsz tee
negyed mérföldön meg eszem bármely 9--est a fos hatossal
feltűnt...én nem találtam még igazán kifejező szót amivel tudnám őt jellemezni.lehetnék akármilyen alpári faszrágó akkor se volna elég kifejező amúgy hogy tud reszelt géppel utcaiban indulni?
Az egy beképzelt FASZ. Mindegyik motor jó a maga nemében csak kinek ez kinek az tetszik. De az a majom úgy próbál téríteni hogy ócsárolja a kawát és közben vesz egyet magának. Közben henceg hogy mekkora májer és az agyon tuningolt gépével az utcaiak közt indul. Mesélte a haver hogy múltkor nem sok hiányzott madarason hogy betakarja.
a kiváncsiság nagy úr... de kapott egy kis fricskát azzal hogy 1/4 mérföldet akart mérni magának. mondom akkor mérek én is. Neki 11.46 lett 2. próbálkozásra nedves úton nekem meg 11.49 elsőre ennyit a szutyukiró na elég is ebből a témából mert jön f.feri aztán kioktat
Ne mán bekoszoltad a segged .
1 órája kipróbáltam egy GSXR 1000 K3mat. Nem semmi gép De azért a 9es sokkal jobban tetszett
ha hozzá szólok abból háború lenne
Hogy lehetne már EU normás a fizetés, a szolgáltatás, az úthálózat..... meg 1-2 apróság
mindjárt jön sedu,és megmondja,hogy ő ennyi pénzért utolsó kiadásút,2003-ast is tud,sokkal jobb állapotban!persze zöldet,és egy csomó extrával!most pedig van eladó valamije,olcsón...
még gondolkodás alatt van a dolog de a kilencesben Fuchs van talán a hatosba is jó lesz.
az jó olyan érkezik hozzám jövőhéten.Új matricás első. Amúgy milyen olajat veszel végül a 6osba?