Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 900 RR annyira hasonlít a kilencesre,mint te Delonra!
mert agyonra van áttételezve!
Igen az a legcélszerübb a szeki által felsorolt tucat problémát már ki is húzhatod
Óraszerint bogyesz
Én mentem azzal a kis fostalicskáddal, de annak többet csal az órája mint én az éves adóbevalláson
De csak az előd b verzió
nekem megvan majd viszem
Mié kékvér nő a hóvirág meg körülötte a rengeteg paré
Nálatok pár hét múlva strandszezon van
ne vidd túlzásba tudod ,munkával még senki nem gazdagodott meg ,remélem a talin azért láthatjuk azt a videót
Arról van jó kis videóm, szívesen megosztanám veletek
Dógozok egész hétvégén is
9363 pedig ez hajaz a 9-esre
Sajnos nem csak színvak vagy
megjött Pipi mi van veled nagy tudású kolega ? eltüntél mint bogyesz alól a suzuki
Szerintem ez nem az övé
HŰHA na ez érdekes lesz. Amikor leszedtem a nyergeket akkor az első kerék szépen forog akadály nélkül. Lehet hogy kezdek egy féknyereg tisztítással
ezt pofáztam neki én is szeki
Ha neked úgy jó akkor OK . Nekem meg olcsóbb.
a kormány alu, és megyek bontani. utána posta. sima posta megfelel és majd adok egy számlaszámot és ráteszed?
basi tégy hozzá valamit amit kihagytam.
pályamotorról beszélünk, amin minden lehetséges.
remélem adtam ötletet. én ezt tenném.
én: első kerék, első fék, teleszkóp, villahíd kiszerel.
ellenőrizném egy satuban a teleszkópszár egyenességét, a villahíd egyenességét, a kormány nyak derékszögét esetleges görbületét, az első tengely egyenességét, a teleszkópszár aljának sérülésmentességét, az alsó féknyergeket kitisztítanám,ellenőrizném a kerékcsapágyakat, az első kerék tengelyének távtartóinak méretét- kawasaki.com- a kerék évjáratának és a motor évjáratának egyeztetése, megnézném hogy a kerékcsapágyak közötti távtartó eredeti és sérülésmentes.
ha minden klappol és összeszerelés utáni is szorul akkor odahúznék egy széket a motor mellé ,nyitnák egy sört töltenék egy felest, és akkor gondolkodjunk.
Szeki, kérdés . Adva az első fék (hatoson) Kar behúz ,fog mint állat kar kienged forog a kerék de érezni hogy még mindég foglya. Könnyebb tolni a kilencest mint a hatost. Szerinted ha szétszedem és át tisztítom rendbe lesz vagy valami alkatrész csere is kell?
írtam üzenetet, ott ingyen beszélhetünk, minél hamarabb leszeded és küldöd annál hamarabb lesz kész.
Szia! Köszönöm szépen hogy megcsinàlod! Ha tudsz egy telefonszàmod dobni a kovax88@citromail.hu akkor felhivlak és részletezzük a cimedet. Màr veszem is le a tàrcsàkat!
az se jobb, ott a gyenge tetők repülhetnek el.