Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még nem próbáltam itt már ritka a 900RR. elméletileg cirka 10 ló a különbség, állítólag jól mennek, egy ismerős most adott el egy 95-öst 460 e ft-ért.
nem igen szoktam versenyezni, a 10-esek meg kikerülnek mint a pocsolyát.
NNa meg a fogyasztás se mindegy!
Szlovákiában cimbikém 200km-re 14.5-öt tankolt,,,én 11,2 litert!
ugyanugy motoroztunk......
A kawa előtt én is azt nézegettem,,az még néz is ki valahogy.....
Csak azok a 16-os kerekek....
És a formája mára ormotlan,bumfordivá lett!
amikor volt rá pénzem megvettem, ma már nem tudnám és nem is akarnám. inkább egy patkány z750 83-ból mint ha 40-60 e ft 10 -20 évig. egy ismerős 1.150 ből 5 év alatt vissza tolt a bank szerint 350 et, lett 5 év alatt 480 e ft kamatkülönbözete, és 2014 től lehet átváltani havi törlesztő+ kamatkülönbözet. jól figyelj a motor amit hiteleznek mire kifizetik a 3x kerül. az jó?
A 900 RR SEHOL nincs a 9-eshez erőben!170-180-tól állva marad!
nem is akarok! egyedül annyira fordult meg a fejemben hogy 100-150ezret max De annyit meg lehet meg tudnék boltolni egy cimborával is
meg meg.igazából ha nem 600as lenne el sem adnám.SOHA nem volt még semmi baja a 3 év alatt. csak a kötelező olaj,folyadék cserék meg a többi kopó alkatrész.iszonyú jó vétel volt 440ezerért anno
hitelt SOHA ne vegyél fel
ha hitelre kellene motort vennem akkor SOHA nem lenne motorom.
nem szóltalak le, csak a jó vételek elkeltek, akkor gondolom még a 6-osod meg van.
igen ormótlan buflák segge van sajnos
ja néztem... nem szar. na majd kiderül hogy fogok állni anyagilag! Ma kivittem a kis hatost az m5re mondom utoljára megcsavarom a fülit... :D 250nél feljebb nem kúszott,de jól esett azért. kedden jöhet a festés és megy fel képesmotorra meg használtautóra!Majd az árat kell még kitalálni
a 900RR 98-99-ből közel van hozzá, csak a hátulja ne lenne olyan konzervatív, amúgy talán ő veszi fel a versenyt a 9-el.
naaa Valakinek volt rá pénze! :D én meg nem fogok hitellel gecizni
valaki hamarabb gondolkodott.
ő most a legjobb ajánlat.
a havernak a második képen lévő lesz meg csak RR ből.
a tied elvitték már?
1300R-be egy ilyet el tudnék viselni 2.motornak!
Még csak tetszik,próbálni nem próbáltam. De amúgy is csak tervbe van még
Egy kis piros beütéssel nagyot mutat.
Nem rossz vas! Havernak van egy K1200R meg egy K1300R .1200 volt nálam egy hétig. A kipörgésgátló nagyon bejött. Nem forgatja el a kereket csak tol csak tol! Viszont kicsit hosszúnak találtam. Mint egy gőzmozdony. Egyébként tökéletes. Kicsit többet kell szervízbe járni vele mert minden szart jelez a műszer. Túl van elektronikázva. Felesleges.Jaa és egy fasza Torx készletet szererzz be majd hozzá mert minden csavar ilyen fejű.
700 - alku, + mire nevedre kerül,de még úgyis jó,ha egyébként jó a motor!azért csak egy F-es némi extrával.
Van aki úgy árulja hogy árban benne van
az inkább 800+ ... külföldi papiros. ilyen volt a 6osom is