Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. helló emberek.
szevasz pipi !

mért is kutya az ott hon fexik valahol a tuja alatt

mi a helyzet feléd ?
Szeva csimbi
Tán beengedett a kutyád a számítógép szobába
szevasz szeki

kellene kicsi segítség !

tudsz e valamit a kehin fcr-41-d karbiról mit tud és menyit érhet meg ?!
Nekem a 2001-es 310-ig volt skálázva, és "csak" 300-at ment gyári áttétellel
Mi ért is kérded ?
így már értem
ÉN
Köszi szépen, rákeresek
hát ez az.......még mi sem tudtuk meg állapitani de a fiuhoz elég közel ÁLL a szive
Az miaz?
Ha javarészt gyári akkor a külső jegyekből simán beazonosítod '03-nak már merevített a lengővillája, 1 darabból van az első sárvédője, a fejidomtartó konzol már az elejibe van most hirtelen ennyi jutott eszembe, az meg hogy '00 vagy '01 azt amit észrevettem hogy az órája 300-ig van számozva míg a '01 E2-nek 280-ig plusz ugye ha rákeresel az egyes évjáratok színére ha gyári a fényed meg persze a vázszám, motorszám alapján való azonosításról is van a neten mettől meddig mit gyártottak.
nem baj,meg oldottam...........lánc védőért majd be ugrok ha arra járok
öröm addig tart mig meg ismered a Pipit
Teszek fel, de majd csak otthon tudok.. sajna itt nincs nálam egy darab sem..
Tegyé má fel képet róla!
Na ez az! én egy-két millimétert tudtam állítani, ha egy centit tudnék már minden problémám megoldódna.. teljesen alászedve kb 1-1,5 cm van a tank és a kormánymarkolat között, ha lenne 2 centi már kényelmesen elférne a kezem.
Köszi a választ.. pont ettől féltem
Köszönöm szépen az infót, én csak abból gondoltam hogy a forgalmi engedélyben szerepel így. De akkor valószínűleg valami "gebasz" van..
Amikor nem adta ki a kanyar a bal oldalára esett. Nem fogod tudni állítani.
ezt a zx6-ost meg a kazincbarcikai motoros találkozó felvonulásán fingatták rendesen. az egész felvonulás alatt a titititititiitittitittit énekelte. látszik is az egyik képen hogy milyen kormos a kipufogó vége, úgy eregette magából a kék füstöt mint klackó ETZ-je.
na zózó, ki a hülye?
mennnnyííííí?
nah este van