Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyesz, gyere odaátra beszédem van veled
téleg, a tieddel még nem ment
az enyém 1-be 1000-el megy,,,,csak pipi még nem ült rajta....
elég igénytelen az egész főleg a batár nagy ZX9R felirat... olyan mintha a régi ikarus buszok hátuljáról lopta volna a betűket a matricás reklámok idejéből
ja és ezt a hitetlen Pipinek hogy 1-be 150 fölött megy
http://youtu.be/4-lcB1zfmzQ
azért furcsáltam én is bár enyém 260at megy de még ott is gyorsabbnak tűnik mint itt a 300
sztem ez át volt fogaskerekezve......
290-nél nagyobb a tempó!
mondtam hogy a 9es áll hozzám a legközelebb a felsoroltak közül! csak azért dolgozik a kíváncsiság na! amúgy ez gyári volna?
Szerintem maradj márka hű, a kilences olyan mint egy fordított 6os.
arra sem emléxik mit mondott neked 45 percig.
én is de jobb mint legutóbb,akkor hajnalba hivott
de ha megveszed megtudod, szerintem.
ma beszéltem pipivel, hohohohohorgászik!
orbán most ossza az észt,a tv-ben
szabadulnak tőle
pénztelenség... erre nem gondoltál?
akkéne....
még ha be is indulna...
Motorozós szép napot Zöldek
Basi,egy kis berántós lenne az áldozat,ha megkapja a fiam(50cm )
Amúgy köszönöm,ha átnézed
Ez a 9-es mért lehet ilyen gyanúsan olcsó?

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
a páromnak vannak ismerősei-szomszédai akik kint vannak, a bérek nem fényesek már odakint sem, de a hitelek 1-3 % stagnálnak, ott is fényes bank paloták vannak és az itthoni kamatok töredékéből megélnek.
nem áradozok, de engem egy jó ismerősöm beszélt le róla. egy injektoros srad lett volna az áldozat ,na meg én. lett később kp-ból egy xj 600 diversió, annak a fogyasztása volt isten, igazi csavargó motor volt. tök mindegy volt hova mentél, nézelődős tempóban 3.7-4.5. az akkor még államhatár közelében bejártam a zemplént, a szlovákokhoz csak át lehetett nézni ott, leengedett sorompós határállomások voltak, asszem eccer később eltekertem arra a viferrel, akkor már állt a rúd és kisbe kasba jártak át az emberek.
Szeki bácsi!
elszállt a törlesztő...
35000-ről 45000-re 1 év alatt....
Rakja tele a jó édes annyát az Erste bank,meg amelyik köcsög beengedte az országba.
Meg tört volna le a kezem mikor megfogtam a honda szalon kilincsét...mert hogy a bankba be se kellett menni.....na akkor megfogadtam soha többet hitelt.....