Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


hááát nem ajánlom az XX-et....
nekem volt......
a bordó az cinkes, állapota jó, de a szín
sportosabb a zx szinte biztos. istenem de szép ez az XX is :D
asszem 575 ért vette, 17 000 km-rel, olasz vót, hát egybe van az tuti.

azt mondta hogy virgoncabb mint az xx, pedig vadi új xx-et vett szalonból, 2-3 éve, most eladó az xx, szerintem ez az, élvezi is a zx-et, horvátországban próbálgatják telente.
ez a fórum
nincs
nagyon széépp darab
na ez az ami lett az xx-ből.
miért?
öööööö pont most ült át egy helyi motoros xx ről zx9 re.
kép?
ösmerem a Z1000-ret,láttam a Seduét a váza teljesen más mint a 9-esnek mi is azt hittük ZÉÉÉÉÉÉ,de neeeeeeeeeeem
nekem kell egy olyan motor ami városi őrülködésre is jó! bár ahogy láttam az XX el azt lehet csinálni amit az ember csak akar!A Kawában azt szeretem hogy különleges ... legalábbis számomra.Ha valaki lát egy zöld motort egyből tudja hogy kawasaki.Mellesleg kawákból fut a legkevesebb az itthoni utakon és tetszik hogy nem egy tömegmotor mint pl a fehér-kék gsxr :PValahogy a 9es közelebb áll hozzam mint az XX ,de akkor is nagyon csábít ez a honda
az Z-1000 te csákó.
a honda örök, 4:1-be dobbal sportos is, nagyon jó motor és elpusztíthatatlan, a hátulja viszont ocsmány. a karbisok kevesebbet esznek és eccerűbbek, ajánlhatom.
na vége a büntinek lassan mindenki elöjön
tegnap láttam egy züd 9-est a debreceni csapatban 98-99-es,zé faridom,forditott teló,cső kormány,csak has idom.......zsivány volt
jövőre megyek néhány túrára de túránként 1000 és 3000 az össz km. táv. szóval tényleg nem tudom
hát figyelj. én már gondolkoztam 1100XX-ben is árban nem sok különbség van a 9es és az XX között.Csak mivel sokat járok városban is lehet nem nekem való az XX.vagy a fasz se tudja egyszer kipróbálnék egy hondát is
ha magas vagy akkor sorry
én 180 centi vok, még elférek a 6-oson.
most aki sport kawát vesz jobb ha 600 újabb típusát veszi, mert jobb vétel mint a 9-ek. ha most 500 alatt árulnak 2000-évj, akkor tavasszal sem lesz drágább. szerintem pont az a motoros kategória adja fel a motorozást akik a 9 után már befejezték a motorozást vagy nem tudják fenntartani és nem is akarják, így bármi áron szabadulnak a portékától. talán pénz hiány, esetleg a 9 után nincs alternatíva más motorra, a 10 pedig nem felhasználóbarát, a 12 meg hajó méretekkel rendelkezik.