Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Segítség kellene.2000-es évjáratú kilencesem van,a probléma hogy a fordulatszám mérőnél ki írta a H1 kódot és el kezdett villogni a piros led.Mi lehet a probléma.Ha valaki találkozott már ilyennel,légyszives segítsen.Köszönöm
hát még ezzel
tyűűűűűű
minnyá leesik a lánc gyerekek.....olyan lazák vagytok
estét mindenkinek
hajlitom a teret Nagykálóba
ZX9R B -hez van egy eladó lengővillám!
Nincs horpadva!
6000 pengö
estét motorolók.
hűtő fésű itt

Neked is jó estét!
hogy és mivel lehet a hütő lamellákat kiegyenesiteni mert a 11 szezon alatt a bogár becsapodásoktol meg a vágott slick amit rá vert apro kavicsok miatt elégé elgörbültek esetleg ha célszerszámrol képet raknátok fel elöre is kösz
találkozón motorolnak
Hibátlan állapot! 15000 FT ELADÓ!
Győrfele biciglivel
hol vannak a motorosok
1.jó reggelt.
2. .estét
nesztek pupákok
az én motorom akkor volt leg utoljára meg mosva,mikor motoros haverál voltunk születés napon és mivael szarnak áztam és az eső is csak esett folyamatosan,haza vittek kocsival pár napot ott hagytam nálla hogy nyugottan motorozzon vele na erre ő meg mosta és át polirozta
nagy mosást az enyém se kap ,csak ha elkap az eső,vagy ilyesmi...
amugy meg clin oszt kész!
szokták mondani"amilyen a motor olyan a gazdi"
kinek nem inge,nem veszi magára!
Én se vagyok az a nagy pippelőművész.
Az autót mosatom géppel kb. évent 4-5 ször
megszólalt az akinek olyan csili-vili motorja van, ha a légymadár rászáll hasra csúszik rajta...
egyre gondolunk
nem vagyok egy nagy motorsuvickoló!évente kétszer,háromszor kap ilyen mosást,aztán kész!láncot tönkreteszi?biztos,de ennek még semmi baja,pedig már ötödik éve ezt kapja!nem én vagyok érte,hanem ő értem!mosolygok az olyanokon,akik egy pár bogár után már polírozzák,meg állandóan csili-vili a gépük...egyszerű használati eszköznek tekintem,messze nem vagyok beleszerelmesedve