Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nna ezé mosom én házilag a motort,a nagynyomású víz lerendezi a láncodat is többek közt!
ha benzinkutam lenne és hozna is a konyhára,már nem ide írogatnék elhiheted!
Pipikém!
Ha isten is ugy akarja ez a motor 5 év mulva is igy fog kinézni,és igy fog működni ha én leszek a tulaja
Már most megnézik/kontra suzuki,yamaha,hodda/mi lesz 5 év mulva! Sztem ezzel minden 98-99'-es tulaj igy van akinek kinéz valahogy a motorja.
Ha nem törted volna rommá sztem te is büszke lennél rá majd hogy olyan állapotú csotrogányod van
5 év múlva azt már múzeumban kell mutogatni a kíváncsi érdeklődőknek Már rég össze kellett volna harácsolni a pénzt egy újra. Te ilyen benzinkutas vagy vagy mi Onnan nagyot lehet kaszálni
Ja,ja 180körül vissza 1ett és nem 1ből kövér gáz,de határozottan húzva kb280-290 nem hiszem hogy nagy bajt csinálna.
Én nem pánikoltam,hiszen a tied állt meg hát igen a gőzborotva sok mindenre jó de erre nem.
jó helyen keresnétek a hibát!mindig magasnyomású mosóval mosatom,és a víztől megoxidálódtak a biztosítékok az ülés alatt!egy kis megkaparászás,kivétel,visszarakás,és már ment is!csak azért mondtam el,ha valaki igy járna,ne pánikoljon be mindjárt!
vagy benzinpumpa...
valami dugulás,,,,,,benzin bajok,,sztem....csak ugy nem szarik be a gyujtása...
estét!

megvolt az első(második)müszaki hiba!pestről kifele jövet bedadogott,aztán leállt a motorkám!itthon induláskor is szarakodott,ugy csinált mint amikor tartalékra kell tekerni!át is hajtottam,tankoltam,de nem sok fért bele,még csodálkoztam is...
egyszer már jártam igy,indulni akartam,pöcc-röff indult is,aztán leállt,és az istenek nem indult be!
szerintetek mi volt a hiba?
nna jóó,de 5év mulva is motor legyen,ne egy rakás csörgőkigyó.......
nem szoktam szálguldozni,csak néha azt is max 200-ig
Miből gondolod hogy ez gyilkolás?Sport motor, tehát sportos menés nem gyilkolás.
nem szoktam gyilkolni,de most
Ez csak természetes. .
paradicsomlé készítés.
máá hazaértem
kipróbáltam.......kiforogja a 290-et
mindenki motorol?
válogassál Szekibá
12 vasárnap Nagykálló,jövü7 vége Mándok
kettő ilyenem is volt de ezen nem látok emlékekre utaló jeleket bár a figtert kopra fel ujitották
valami mándokon is lesz buli.