Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Anya üdvözöl!
Holnap Gyomaendrőd bogár találkozó.
Mi voltunk bacod
Gondoltam is hogy "ez" nem ismeri meg a motort.....áááááááá
Mindegy.....majd Bogyónál.
kékestetőnél tényleg találkoztam egy zűd kawasakival, de hitetlen módon nem hittem hogy te és a párod lehettek
fain jót dumáltunk
már leszereltük volna de ugye a magyar törvények
este 6 7 kor az már nekem távoli cél. szombat délig minden ügyemet el kell intézzek mert csak akkor van szabadidőm.
jogosítványod baccod?

mikor gyarmaton voltunk a balla peca tavat sem tudtuk megnézni, biliárdozni sietett a főnököm.
kikéred a feléért?
jogos a kérdés.........öhöm,meg van,meg találtam de még se kaptam egy ideiglenest........de azzal csak a régi kategóriákat nyomhatom..........uj bejegyzést nem ajtónyiton plasztik kártya érkezése 3-4 hét de szaromle érjenekutól mz redszámmal el vagyok
Mond a címet.
még mindíg van a cégemnek egy kintlevő felszerelt 1 millás gázkazánja amit nem fizettek ki
hoppáááá...
Tivadarnál voltunk a tegnap ott meligérő viznál is látod a lábodat........és a popókat
jogos itvány
engem meg lepett az enyim könyüsége a Szedu szavaival élve" a sár nehéz" motorok után,nekem meglepően könnyü,és oda rakom ahova akarom kivéve mikor a körmány ön életre kel és csapkod
itt dolgozhatnál hétvégén vasárnap is, hál nem engedik, van aki nem fizet már van egy munka terminátorunk nem akarok az lenni kel a hétvége és a kikapcsolódás.
Az meg lehúz baszod!
tivadarnál
ugrnyánál
Ez ismerős,de kb tíz munkából jó ha 3-4 kell csinálni,ja de azt azonnal.
nem érzem a kanyarokban a 6-ost, lehet gumi kell rá de a körforgókban hiába próbálkoztam körözni ,billegett. pedig jó lenne a pályára mert könnyű.
koszos pocsoja a te leg jobb a Tisza most hihetetlen módon tiszta
aug 14-18! Hotel Holiday Szeki bácsi!
SIÓFOK
ugorjatok le!