Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

abban a gyors társaságban csik pipi tudna menni kibeszélne mindenkit a pályárol
Mondasz valamit, tavaly jó volt bár én inkább visszasírom amikor még egy évben 4szer volt és minimum 2x20 perc a lime-on meg 3x20
láttam hogy mennek a gyors csoportosok, én ott csak feltartanám őket oda inkább pálya gépek valók, ritka aki mezei közútival ott jól megy. a lime nap inkább csak mókázás lenne és eccer felhasíthatsz súlyos 10 ezrek helyett ingyen, ez már bőven elég. a mezei utcai motoros úgy is csak keresgeti az íveket, a profik akik százezreket tolnak ebbe a hobbyba vakon végigmennek a pályán. összetörni meg végképp nem érdemes egy vagány kanyarvétel elsuttkázása miatt.
azzal nem foglalkoztak hogy mennyi matricád van engedtek fel a pályára. aki engem vitt az utas motorozáson még utána azonnal men egyet az akkor induló következő csoportba.
Engem tavaly basztattak a haverok hogy menjek a gyorsba velük én is ezt mondtam mint te kb. aztán mégis mentem és amúgy ég és föld sokkal jobban lehet haladni nem jönnek beléd kifékezéskor stb. elvileg egy csoportba lehet reggelni mi tavaly megoldottuk a 2 csoportot csak kétszer kellett sorba állni, egyik matricát meg addig félretenni.
az azt megelőző nyílt napon szeretnék gurulni két 20 percet, arra hogy kell reggelni.
a lime napi regisztráción már voltam, ha sikerül a kezdő és a haladó akkor azokban meek, a gyors csoporthoz közöm sincs .
majd elökerül a sok csavargo péntekre
nna mentem...csááá
http://www.jonathermal.hu/

hááát nem tooom.....
bizti jön zozo csak szivat minket egyx csak berepül kécázza
harapot fejü hol a pékben van?
ááááá...kiszámíthatatlan a faszi
zozo
sorbanállás a sátornál,aztán leadod ezt a papírt,és kérsz kajajegyet,mert hogy ha minden igaz idén is lesz kajaosztás
kapsz kis aranyos matricát hogy melyik csoportban akarsz menni.....
Elvileg én is megyek spanok lemondták aztán vagy egyedül megyek vagy sehogy
eltüntetek
pedig hívtalak volna a regisztráció miatt, a közúti 1 ben toltam volna pár kört, gondoltam megkérdezem hogy regisztráltál.
asszem van egy kettő?
én, csak még nem tom mikortól. menni kéne pár bemelegítőt a közuti1 -ben.
Na mihez tartás végett Lime party le fújva és téma lezárva .Ez van jó motorozást. Cakát BUÉK