Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem volt az titok drágaságom de remélem hozzám el jössz már csak azért is hogy vág e a fing a huggyal igaz idő pontot még nem tudok pici?a meg minek?van már 1 a lábam közt az bőven elég
jaaaa
hogy medvéknek is lehet?
Kawasakivaaaal? Az meg mi a faszom?Motor?
Bogyóóóóó!
ide irkálnak kívülállók is?
Bogyókám..meg igen de a tudat ,hogy te kisebb lettél az egyik helyen az idő múlásával..kiegyenlít! Amúgy..beszoktam jönni ..írok is,de pipi pöcs volt titkolta előlem a talit! Nem baj voltam máshol és persze Kawasakival mentünk.
Ti jól vagytok?Picur mikor lesz?
kellene a lapát utánvétellel küld létcives itt a címem: 8790 zalaszentgrót bethlen gábor ut 54 parragi lászló.hogyha lehet küld minnél előbb.kösz
holnap
üdv! te itt sunyiba olvasgatsz?típus betegség? talán az hogy őrültek veszik. gyári hibák? megy mint a veszedelem, sztán ki hogy koptatja műszerfal 20 forint, első sárvédő 12 forint-karc nélkül- neked kell bejáratnod.
csak ügyes légy, és ne hallgass a huhkisokra!
üdv! 1e ft a lapát, 1 eft a motor, 1eft a keret. adom a szélkakast is külön, ha dobod a címed.
jelkezz ha vagy Sürgős lenne a cucc
kösz akkor kezdek erre is gyűjteni,oszt lak.
1. jó estét.
Sziasztok!
Olvastam visszamenőleg a fórumot de azért kérdezek a sok új dolog mellett amit megtudtam ....

-98as 9est vásárolnék... amire figyeljek oda vásárlásnál amit érdemes megnézni ennél a típusnál ?
-Típus betegségek, esetleges gyári hibák?
-Gyári műszer egység van valakinek meg mi pénz?
-Első sárvédő van-e valakinek meg mi pénz ?

ŐŐŐ azt hiszem ennyi de majd még kérdek ha nem értek valamit...
Előre is köszönöm!
Üdv.: Ruzsnyák Jani
szia picinyem nem láttunk mér vagy 1000 éve gondolom meg vénültél
Pipi van már telód?
Szép estét!Hétvégén megáztatta mindenki a cerkát valamelyik wellnes paradicsomban?Szekis,elküldenéd a balos telót a kiegyenlitőt és a váltókart elsö kanyarba?Ha még megvannak!Erre van most keretem mert a kőmíesek elvitték a lóvémat,az a két paraszt meg még mindig nem csöngetett ki.De mintha eltüntek volna a földről.Nm is látom őket.
ebbe a dögmelegbe éppenhogy
Sziasztok..Zöldek! Hogy vagytok..nagyon csend van felétek..csak nem a meleg miatt szunnyadtok be?

Pipike..élsz még apróságom?
légyszives fényképezd le hátulról is a külön álló lapátot.
Mennyiért adnád a komplett ventit vagy azt a külön álló lapátot? Nem a 3 ágúra gondolok
mi ez a sok szélkakas Szekibá?
most ezeket találtam, talán van még csak keresnem kell. üdv
rendben köszi várom a válaszod :)
talán most
egy" kicsit" sem történik semmi, én is megjárattam a ménest!
Kérdés : mi van ha csak a láncot cserélem és a fogaskereket később cserélem? Mai motorozásnál vettem észre hogy amikor elindulok pattan egyet a lánc (igaz csak kicsit de azért idegesít)