Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

75-80 fok, de ha lámpánál állok 104, visszahűl 100-ra de onnan sehova
menyire sűrűn ? nekem csak ha 105 ig megy fel az is akkor ha meg állok a kereszteződésnél kb 1 percig ha állok
25 a lánc, 10-12 a fogaskerekek.
fogaskerékpárom van 7 000 ft-ért 16:41. a láncom most vitték el, arany szélű volt.
Én már három hete nem ültem motoron amúgy az enyém is sűrűn kapcsol nagy melegben
Oszt ménnyire alku képes az ár?
Haló Drusza beszélj Himivel ő most vett nemrég valami 40 körül
nekem elég sűrűn kapcsol a ventilátor.
85-95 Fokos a víz am 50 ezer kb a szett
Mi kóstálna 1lánc és a fogaskerekek?
szintén szívató nélkül röffen
A normál utcai tempónál hogy melegszik?
szívató nélkül azonnal röffen!
most próbáltam!
na jó estét emberek,kinek hogy viselkedik a masina a nagy melegben?
egy esztergályos beszúrja neked a mágnes helyét, fémragasztóval meg beküldöd és csókol pityu. a váltó és más vas fémszemcsét összeszedi, de az alattomos főtengely csapágy morzsákkal nem tud mit tenni.
Köszönöm a választ!
na olyat nem fogsz találni.
Sziasztok .ha lenne valakinek olyan fokozat kijelzője aminek a szenzorait a váltókar környékére kell felhelyezni és a mágnest a váltó karra az kérem dobjon 1 képet.köszi,
3.2-es samsung kamera, elég ratyi
esti fényben fürdik a dög
ki cseréltem olasz barátom igényes kókányolását, belefúrta a kapcsolót egy kozmás vassal a lábtartó konzolba.
Annyiban támogatom ezt a dolgot, hogy azonos feladatú gumikat kell venni. Ha elöl versenygumi van akkor hátulra ne rakjon senki túrapapucsot.
ezt én is kérdezhetem?

na, jó jó, nekünk utcai motorosoknak nem megy a pálya.
Hát azért az nem volt versenykörülmény de 2:05-öt mentem úgy, hogy elöl Dunlop hátul Bridgestone. Nem is értem amúgy ezt a párba cseréld dolgot utcai körülmények/közepes pályatempó esetén. Valódi ok van ami ezt indokolja?
és itt van ddt
az m3-ról jókat mondtak akik használták, még hátul is jól fogott kopottan is, volt aki imádta ez első gumiját, csak 8-10 e km és oda a tudomány, többen vártak 15 000 futásteljesítményt tőle.

te meg tudod cáfolni hogy" csak párban használd " szlogen nem igaz, még verseny körülmények között sem.
ha van della akkor nem számít, vagy rábeszélnek és hagyod magad.