Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs.
nem.


az olajban úszkáló vasreszeléket a nagyoló szűrő fogja meg, és az olajszűrő tárolja. amit a nagyoló nem tud megfogni, az biz bakelit lemezhez hasonlót gyárt az olajpumpádból.
esztergályos és mágnes a megoldás, na meg faragás.
Hát ha egyszer egy első gumival végigpályáztam egy szezont (2:08-12 körüli köridő és 20 pályanap) hátsóból meg elkoptattam 5-6 használtat nehezen tudtam volna mindig ugyan olyat szerezni.
Elöl D209GP, hátul Bridgestone vágott slick, Pirelli Supercorsa vagy Diablo Superbike, D209GP/ vagy Racer az összes elképzelhető méretben 180/55-től 195/65-ig. Soha semmilyen problémám nem volt.
Egyébként az M3-al nagyon elégedett voltam de 2007-ben vettem még a Suzukira szóval nem egy új gumi.
olyan egy sport motoron szerintem nincs
ha a jobb csuklód finom, akkor túra motoros vagy és csavarogsz, ott lehet spórolni. bogyesztől sem lassan jöttem vissza, kb ami kifért az esti körülményeknek.
rendben, ha megtalálom a rohadékot.
rosszul írtam, nekem is van egy túra sport szettem amit nem használok, eladnám mert a dög ezt a ragadós gumit is felzabálja, hát még egy olyat ami nem is tapad csak elforog, pár ezer és kocka lenne belőle. ami fenn van az tapad és fogy elég tisztességgel, nem bánom csak nem soká nyekk neki. nem rossz gumi az m3, de még a gyár is azt ajánlja hogy párban használd, erre írta ddt500 hogy neki évekig olyan gumija volt ami épp jött és megmaradt élve. na ezt adjátok össze.
ha lesz pénzem akkor megveszem, most épp nincs
Helló,

Ha esetleg olajcseréhez közeledik valaki vagy alkatrész kell neki akkor. Tudok neki segíteni.

Adatlapomon van elérhetősék.

Üdv

Bury
Üdv!

Egy kérdésem lenne, ugye a ZX900B-n az olajleeresztő csavaron nincs mágnes. Máshol sincs elhelyezve olyan csavar amin lenne egy kis mágnes, hogy megfogja az olajban úszkáló kis vasreszeléket?
Szép napot mindenkinek!Mindenhol volt vihar tegnap?Szeki bá,csörgess meg.Visszahívlak!06306316638
finomabb jobb csuklóóóóó!Szeki báááácsi!
csak nekem meg van egy túra szettem, a hátsó gumimat meg zabálja a rohadék.
a viharnak vége ismét jön a meleg .
Most kezd csöpögni a víz,de a szél 1000tombol.
mááá ideje,csak érjen ide......
nekem éri csak most nincs rá pénzem.
még vagy 100évig
hú de világ vége idő jön nyugatról.

Hát igen zozó
Hozzád képest bakfis
Köszönöm szépen lackó
Csak azt felejtetted el hozzátenni, hogy "és még vagy 70 évig"
Köcce de ki hagyom nekem csak pilot pure jön be
Pipike bodog szülinapot de fiatal kis gyerkőc vagy te
Csak miheztartás végett:http://www.gumihaz.hu/gumi/Met...

Akinek megér egy 20-as-t szóljon
Szóval:METZELER SPORTEC M3