Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De az hol volt? Kint a soron vagy felvonulás? Én az esetet nem láttam de ugy tudom,hogy kint volt a soron nem a bejáratnál hanem kintebb.
legutólsó nagy amire emlékszek az simó vs fzr de idő pontot nem tudok
Majd hátha megtalállak titeket. Még ugysem találkoztunk.
Szerintem
Biztos voltak, de a komolyabb ahova mentőt kellett hívni az 05-ben volt!
rosszul emlékszel minden évben
csak valamelyik kisebb valamelyik nagyobb
Én ha jól emléxem 2005-ben volt baleset?! NEM?
hát majd próbálok még helyet foglalni nem igérem !
jönnek ezek a fél eszű langyusz fazi meg mixi is
de ha mégis akkor a büfében egy sör
o.k.
szeki ha rám hallgatsz ne menj oda elmarad a buli
estét
kisújszállás sokkal jobb buli volt, este egy két eszement néha okozott balesetet, de ami odakinn a volt az utánozhatatlan, estenként a fedett termál medanszijé , az utolsó bulin 300-an biztos végig üvöltötték a foci vb döntőjét, hajnalban meg egy csákó hozta a bendzsóját és megénekeltette a józanodni nem akaró népeket.
földváron csipkedtek csíbor növendékek, és az esti vizes pólós szépségversenyen kívül nem volt más látnivaló. míg kisújon már csütörtök este állt a bál, péntek este ügyességi versenyek adták az alaphangot, és mindig telt ház volt. a kis medencés hab partit nem is említettem, és biztonsági emberek mindenhol. nekem értékem nem tűnt el soha, adtak a biztonságra, színvonalas volt.
remélem ott leszek, hogy helyem hol lesz nem tom mert hogy szerda este telt ház lesz az fix.
áldás békesség
szeki te gyüsz ?
Bocs! Nagyon jó áron tudtam eladni.
Szekinek írtam!

Tudom hogy te is hírdeted. Mondjuk én a hondát nem cseréltem volna le érte!
Igen! Nem olcsón hírdetem mert nem akarok tőle megszabadúlni. Nagyon szeretem. Nem egy fiatal gép de nagyon hűséges darab. Kényelmesebb mint a 954-esem volt.
aha! k.szállást jobban szerettem de ez is nagyon jó lett
Tied az a kawa amit hírdetel? Jószép!
tiszaföldvár
Sajnos nekem se sok lesz de majd kevesebbet iszok.
nem sok dellám van most. meg ami van is kicsi annak már megvan a helye.
Én mi az akadálya? Nekem ez az 5 vagy 6-odik és nagyon szeretem ezt a bulit. Gyere te is valahol találkozunk.