Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól döntőt. hogy -hogy te hoztad? neki talán nagy a motor tudása?
Hello!

Egyszer talán eljutok Sirokra is, de nem idén.

Dombóvár mellett vette 2001es 9-es, belgiumból behozva 2005ben 6600 km-el, ő volt az itthoni első tulaj, 22000 km, de elesett vele repcébe 120al beleszáll, így idomok körbe hegesztve, motorozhatóan.
Karbiszinkron, olajcsere, fékolajcsere kellett neki, meg autófényező külsejét megcsinálja szépre.
500 mátyásért vette, szerintem korrekt áron, annyiért elhoztam volna én is. Gyári színében pompázott.

Na jó hétvégét Nektek!

Edem
Sziasztok Szentesről indulunk július 27-én Balatonszemesre reggel 8-tól 9 ig van gyülekező a MOL kúton,aki Balatonkenesére megy az csatlakozhat.
reggelt
mennyiért vette?
sirok buli napfény mocsár fürdőzés szerpentin
az emil elment a címedre.
Sziasztok!

Ma felidézhettem 9-es emlékeimet Haver vett egy 2001es 9es ninját, aztán én hoztam haza 120 km-et.

Megdobogtatta a szívem, jó kis motorok ezek a mai napig

Hétvégén kakucsringen leszünk supermotokkal, ha valamelyikőtök arra jár szivesen látjuk!
Akkor szerintem lehet hogy rossz címre írtál, mert nekem nem jött semmi. De itt van még egyszer az email címem: cipi79@freemail.hu
én már ajánlottam , de valszeg nem tetszett
23km az már igen
nem
22km már motorozásnak számít?
1 estét.
Himi..nyugodj meg nem kell pasi Ti jöttetek csini picsák képével ..erre válaszoltam Bogyónak és nem neked! Amúgy szerintem mki söprögessen a háza táján Nő és pasi ügybe! Csak úgy válaszoltam én is!
Coyo..te meg ne aggódj már a segged és a farkad miatt ,ha aranyból lenne esetleg akkor kellene..mert max. lenne törve és a zaciba vágva!
OK!
kurva szar az ut és tele trafival M3 nyiregyháza,be se kell menni a városba,41-es baktának és majd jobra Mátészalka......időben sokkal hamarabb itt vagy........de ti tudjátok

Debrecen-Nyírbátor felé csak 280
az M3-mason gyertek
Én nem viszem ezt a faszt,még valami balhé lesz ott
Mindegy....
ugyis jön az én párocskám is ,jó kis motorozás lesz megint......350-360 km?Mennyi ?