Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én shox 3xl-es piros/fekete dzsekit kerestem de nem találtam vagy volt csak kicci 56-osra híztam!
nekem csak annyira van megemelve a segge hogy zx10r oldaltámaszt használok.
pipi! tényleg az osztálytársad? http://youtu.be/CZk0K5fUF-M
nekem jó lenne,csak minek........
bőrruha van,cordura van
de jol néz ki
Hátuljához csináltunk alkatrész de az első nem jött be ma legyártottuk a másikat ,remélem nem megy az útfekvés rovására mert 4-5 cm magasabb lesz a hátulja
na,mivan a géppel?
Végül (én is) a k&h-nál maradtam. 12eft. Az ALIANZ-nál valami 17eft körül lett volna...
Köszi a tippeket
nekem kici!
Bocs....vaksi vagyok ott az ára
Mi péz?
proti van benne,vagy csak a helye?
passz még szerdán valszeg szerelés lesz ha összejön csörgetlek ha meg nem akkor jó motorozást
Nézd meg a K8H én most jöttem át B3-9972 ft egy évre kevesebb mint a fele az előzőnél (posta bank).....
cső
ebből a 15.ei Gyulai gurulásból még a végén lesz valami,egész jó időt mondanak
Az még jó is, mert legközelebb lehet hegeszteni
Nekem wabard-nál lett volna a legolcsóbb de nem ismerem őket így maradtam a 2ik legolcsóbbnál,union-nál vagyok 18 egy évre adóval együtt B06-ba úgy hogy egyben fizetem ki.
Szép Napot!

Szokás szerint megint 1 kérdéssel fordulok hozzátok.
Ti melyik biztosítónál vagytok, ill mennyitbe kerül (kb) a biztosításotok?
A legolcsóbbra vadásznék...
Szerintem nyugodtan megveheted van olyan jó mint az OEM pártsz
Szerintem meg biztos hogy utángyártott! Az az inkább úgy fogalmaznék hogy az eredetit is Kínában csinálták, csak az öntőszerszámot lemásolták,eladták,stb. Így gyártják egy másik helyen vagy ugyanabban a gyárban csak más anyagból. Valószínüleg ebben nincs annyi Mg.
Ettől még jó lehet.
csak azért furcsállom mert túl olcsó ahoz hogy igaz legyen
Nem hiszem, hogy ebből lenne utángyártott.
1.jó reggelt.
srácok szerintetek ez gyhttp://www.ebay.com/itm/KAWASA...ári cucc vagy után gyártott lehet?
Szeki hááá nem is tudtam hogy te is ott voltál a szezonnyitón debiben. Bogyó a videóról mondta hogy az a te géped. Ott álltam balról előtted motorral.

Megcsodáltam a géped nagyon patent.
20Nm.