Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó estét mindenkinek!
Szeki mester milyen gumid van és mi pénz?bár hátulra inkább 190-est szeretnék!
Látom Jimy gyerek is egyre sűrűbben találja meg a billentyűzetet
Üdv urak na vége a napnak
nem a pénzről szól ha rájöttél volna! de te ígérted hogy itt hagyod.
biztos nem foglak le ráncigálni panyeszről hogy neked még többe kerüljön más sara. elbeszélgetnék a spanoddal ha csöves ha nem, hogy mi mást csőbe húzni. vannak még itt bőven akik el játszák itt ezt. és vannak irigyeim is!
nem tüntetek,nyaralok
kéne hivni Pipit is mert van horgászat is
Ja, vesze valami, jóféle bőrt. Csak tudod van az a nagy fényes izé a fejünk fölött, mámint a nap. Oszt annak az UV sugárzása szépen tönkre is bassza, meg elázik.
Én kaptam UV, és időjárás álló fekete nyomott bőrt. No abból lett fasza huzatom.
Gondolom Te is pusziért dolgozol, és abból veszel meg magadnak mindent a boltban, és azért is tankolsz, meg szórakozol.

Van ám olyan, hogy órabér, meg munkadíj.
A bőr négyzetméterét meg tudod venni 6-10,000-ért. A motorra 0,1m2 kell. Műbőr még olcsóbb.
Milyen anyag az aminek 230,000Ft a négyzetméter ára?
Nekem nem kell zselé meg ilyen egyéb varázscuccok csak simán kárpit hímzéssel, néztem somoto kárpit-nál vannak előre kész huzatok 23ért plusz 1500 a hímzés.
Kárpitos olcsóbban meg fogja csinálni. Amikor én kérdeztem a zselés cuccal 80,000/ülés volt az ár más cégnél.
Nem tudja valaki ez a motorkaprit.hu mennyiért csinálja a huzatokat? ilyesmit szeretnék ami az oldalukon van, http://motorkarpit.hu/motorule... csak ha van valakinek tapasztalata velük akkor az érdekelne.
No, mi van a nagy irgumburgumdemérgesekvagyunk, tüntetéssee?
itt vagy szalkán oszt nem is szólsz!had aggyan már oda a pénzed ha legközelebb jösz
3.
na,na 2
hát akkor teljesen meg lettem tévesztve.
ninc!
mátészalkai anzix.

talyiskán színestévé!
akkor benéztük , há nincs egy kék kilencesed aminek a kuplung és a fékkar le van fújva kékre?

nincs is forgalomképes motorom?
ott voltam a felvonuláson?

na az a fúrcsa!
le ér az csak az első gyártás az túl nagyra emelte mert bele lógott a kipufba a lengőkar de már orvolsoltuk még le kell fényezni utána rakom fel
Addig emeled míg a végén nem ér le a lábad.
Tengermély tiszteletem az uraknak ,szerdától +7ft a benzin ,szerintem kevés kilométer lesz a motorokban.