Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen csekkre? mindenki várjon a sorára így is annyira népszerű vagyok hogy már három cég is érdeklődik utánam (dégáz, eon , vízmű)
inkább veszek egy másikat picit ócóbbat ebből nem lehetett normálisan kiszállni így marad és kapja a tesót
600-as ccm3
nekem 600 lesz ha fel épül.
előbb a csekkre nem
levetted a hírdetését
hát nem eladó a ződség
na cakát holnap korán meló gyűlik a pénz a pálya gépre
fazinak max dínócska
aksi marad mert heti indítással tartom szinten a drágámat a gumik (pilot pure 2ct) pedig még nagyon jók, eleje hátulja felbakolva szépen le takarva ,így olyan aranyos a drágám
nem a fazi dínójában lévőre gondoltam.
én még csak az akksit vettem ki, idő hiányában.....
majd megtakarítom,benya kijárat,felbakk a garázs sarkában
tavasszal olajcsere láncszett,első guma,akksicsere oszt góóóóó
ugyan olyan jó anyag, kár kételkedned, már többen használják.
azért írtam 4x5 db ot mert annyit kell felhasználni.
neked is megfájdítom a szíved, tudok egy olyat és itt leledzik m.o.-on.
azért nem biztos hogy ugyan az az anyag azért kíváncsi lennék hogy mükszik a gépben
hja, nem írtam ungarishe big bor kitt
1300x220
4 fúrás 4x10 000, 4x5 db dugó ami kuka cirka 5000 ft, 4 dugó kiöntése 4x12 000, durván 100 pénz + 15 000 a gyűrű garnitúra, és csak a felénél jársz.
csak nem lesz rosszabb tudod a te hátsód van veszélyben úgy is csak tavasszal cserélem mert már eltettem télire a masinát ,szépen le ápolva rendbe rakva ,február végére van egy szelep és szinkron be állítás oil csere szűrők hál istennek a lánc meg a fogaskerekek még jók. Ezzel le lesz tudva egész évre.
Nekem olyan volt a "B"-be,semmi baj nem volt vele,azt nemtoom ebben hogy fog viselkedni.
Én maradok a Castrol 10-50 Racingnál....bevált
Fuchs Silkolene 15w 50 motorolaj SILK1550PRO valahogy a repsol nem igazán jön be ,mint ha egy picit jobban melegedne a motor, de majd elválik hogy ez milyen.
na és ehhez mit szóltok?
http://www.muzzys.com/ZX998/in...
az actevó meg maradt, nem használok olyat de elfüstölni jó lesz.
mit vettél? én castrolt és valvolint nem használok, az ipon klackó szerint kétesélyes. shellt és fuchs használok, meg maradt még 4 lityi castrol actevóm amit jövőre füstölök el.
megfájdítom a szíved, karbon ram air takarókkal és csak a C 98-99 re jók.
Hát nem is hivatalosan gondoltam hanem hogy esténként ásod magadnak az ujj fő vezetéket
Ja kutyától rendeltem oilt ha már eltűnt az áll asztalos kollégánk