Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd kapsz hosszabitást
Az jó...me december 31-ig vetek fel
Na abba nem sok benyát kell hoznom
Örvendezzetek itt a királyotok
de januártol felemelik
Ahogy elmentetek hivatot a jegyzö,hogy van1 jó hire!meg 1 rossz.a jó hogy felveszek 8órába,a rosz hogy visza vetëk a minimált 70akármenyiröl,42-re!elválaltam...5-töl fütök,de 2-töl szabad vagyok és irány moszkva
azért kapsz 42-öt mert a többit gyüjti neked a hivatal fekete sportmotorra
bogyesz tudod a jo cselekedet ne az anyagiak
Ja...és azt a sok rohadt fát én vágtam össze harmad magamal,és én hordom be abba a rohadt kazánba hajnal 5-kor,hogy a hivatali dokalgozók,és az ovodások segge ne fagyon be!és azt a rohadt káposztát is mi permeteztük és szedjük!csak azt nem értem ha miliókat spórolunk akor miért kapok havi rohadt 42-öt?
sporolos esti parti
Már csak mi hiányzunk róla...
hallo bogyoék a naploban bélabá a szállásado filmsztár
Panyoláról van szó a tv2-n!Béla is ott van a házigazda!
Sajnos igaz,valószínű hogy csak a hengerfej tömítés ment ki!
Na végre esik az eső.
ilyet ne írjál sedu ráharap így kellet volna
Sajnos hengerfejes lett a motorom
Most ez komoly, vagy csak vigasztalsz, hogy nincs Kawám?
jaj
Sziasztok!
Sajnos hengerfejes lett a gép!
mint a gyerekek ,nem mindegy hogy milyen? mindegyik nagyon jó és egyben szar is kinek mi tetszik elvétve attól a pár típus hibától ami mindegyiknek van.
Nálam egy szezon alatt nem volt fesszabályozó gondom a Hondánál. Hajtottam rendesen (három gumi kopott el rajta) de nem volt baja, az új gazdája is dicséri. Konkrétan a 600RR-t köpködték itt a kawasakisok, nem a vtr-t.
60 oldalt olvastam vissza, motorról, vagy hibáról egy szó sem esett.
Itt a pia folyik, meg a Duna.
Jó reggelt!
Akkor hogy egy hondás is hozzászóljon! Hát a honda is beszarik egyszer! A volt VTR-m-en a hátsó hengernél elment a vezérlés mert a vezérműlánc feszítőben a spirálrugó eltörött és visszatekeredett a feszítő! Ezt már nálam is eljátszotta csak az első hengernél!
Jaa és a VFR-emen meg elment a lecsóba a fesszabályzó! Mindegyik típushiba!
Hát ennyit a hondárol!
Jaa és a 929 nek is van típushibája! Generátor állórész megy a lecsóba! Bontott nincs hozzá! Csak új vagy megtekerteted!

Forever Kawasaki