Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsi legó nosztalgiázik.
estét ninjákok
szevasztok huligánok.
Jó estét.
Azt elhiszem de ilyen körülmények között ennyivel jár a 12-es elhiheted Ny.háza Lillafüred túrákat 7.2 vel járom mindig.Na meg köbcentibe is van egy százas különbsé, lóerőbe is meg nyomatékba is az xx-hez képest.De inkább a karbis xx-et mondta nekem bratyesz hogy jól fogyaszt nem az injektorost, nekem még nem volt tehát nem nyilatkozom neki volt mindkettő
XX-et (injektoros) ki lehet hozni 5 literből 130-140-es tempóban kis várossal. ZX12 nem jár el 8 alatt szerintem. A legutolsó szériás is sokat fogyaszt.
Asszony 10,5 literből megjárta Db.-Szolnokot oda-vissza+30km város. Ducati.
Horvát túra 120-130 6.5l autópálya 300 12l az xx is bekapja ha így hajtod.Ja és legalább 100 dolgot változtattak 2002-töl a Zx12R-en.Attól függ mit keres az ember Én is mentem 2001-es 12esel kicsit más világ mint az 2006-os.A Zx9-nél ugyan ezt érzed egy 95-ös vagy 2003-as között.
én az özvegycsinálón gondolkodtam, az újabb 9 re pótoltam volna rá, de már elmúlt.
na ez nem igaz amit írsz. a fele.
olvass bele a 12 topicba, minden 2-3 oldalon az a téma hogy hogyan lehetne kevesebbet etetni a bestiával. nézz bele az xx topicba csak azon beszélgetnek ki hova megy vs hol volt. se hiba, se benzin gondok, igaz hogy nincs meg benne a 164 lú, de azon kívül no problem. itt nálunk is van egy régi és egy új, ahogy elnyomod a gombot 7.5 minyimum ami ma már luxus.
nekem pont a 12-es a méretem, felpróbáltam a régebbi típust, és már voltak 700-750 körüli áron példányok, de ritka aki ilyen beruházást végre tud hajtani. nem becsmérlem a típust hisz én is kawás vok, de keveseknek adatik meg az alkalom hogy felmérjék a tudását.
Nem pénz kérdése ez hanem szív Egyszer kell megvenni egy normális mocit romokat mindig kapsz!
o.k.
kellene a suzukis haverod telefonszáma és címe hogy felhívjam a telóegyengetés és az emelőszem ára miatt.ha nem megy szépen akkor megy ököllel, beszarás hogy 5 pénzt nem tud összerakni 1-2-3-4 hónap alatt, a mokesz azért jár ha meglátom hogy az egyengetett telót használja.
6 fél fordulatra kinyitott keverékszabályzó csavarral, 100 alatt nem nagyon járt a műszer, átlag 140 utazóval, néha 150-160-at is megnyalta a mutató Db-miskolc-eger úton.
akkor este tök sötétben tankolsz, kézi pampával szuttyogod tele kancsót, eldugult klotyón fogsz gubbasztani.
majd holnap többet írok.
Na ja ezért olyan drága benzin mert a karbantartókat kell fizetni.
7 a 2
Szeva mindenki. .
Csak este Józsinál hagyhatod a csokikákat,és mennyibe kerül.
Szekibá.holnap hánytól vagy othol?viném a csokikát
2011 es diabolo supercorsa
30 pézért vettem párban ragacsost ahogy mondod
kutat ja értem már ezért tudok a motoromba 40 litert tankolni mert meg szervizeled a kutat
servizolom

ezt is