Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kisúlyra idén nem megyek mert nem lesz semmi ott
helyette főldvára megyek
szerdán délután meggyünk lefele tőtés utána este meg jön az egyszemélyes zenekarunk az be nyomja a hangoló folyadékot és mehet is a nagyszinpad
csű mingyá tűtök képet csak má kicsit offon vagyok most értem haza melóból
Küldök villanylevelet amit nem az "Adatbázis hiba" jelenik meg.
Egy tipp,nálam bevált még a régi sz@r szelepekkel is:hidegindító spray.A Laci mondta,h próbáljam meg és sikerült beindítani pedig évek óta állt a gépsárkány és off volt a blokk,karbi..még a nagygenerál előtt,mikor először indítottam.
benga van szikra van és semmi
sikerült tankolnom jó bengát megállt a vasam .karbit kipucoltam de azota csak sükdü és semmi
csimbikém hogy áll a verda valami videó az állapotról. nekem van csak nem tudom konvertálni kiccire, kisújról való.
valami helyzetkép az motorról.
motort mostam, de elég lett volna kinn hagynom mee ide ért valami cunami, ömlik az eső csak habosítanom kellett volna a motort. itt cunami van.
szeki vagy?
köszönöm jimy.
szombaton ? akkó mi van nyitva. na mindegy ok.jöhet.
szevasz Zoli BÁCSI
Helló harkály.
sam 12 melyikre való a kuplungkosár?
hali pockok szeki szombaton adom fel a cuccot majd dobok egy sms t ha feladtam
jimy vagy?
túra sport bt 021 f/r 120-180 4-5.2mm mintával 35 000 ft.
vagy dunlop gp 120/200 4mm minta 22 000 ft.
nem nem most áztam el rendesen, és a sárga felniket suvickolhatom TISZTÁRA !
esik esik rendesen!
Mennyi az a kevés?És az nekem jó a 98as ba.
Szevasztok Ha valakinek szüksége lenne, benzin pumpára, és kuplung kossára komplett sport lamellával eggyütt eladó nem sokért má minden alkatrészem elfogyott csk ezek vannak
üdv.Ismét szoba motorozási idő van.
Hali! Gumi engem is érdekelne.
skype
bocs..... meló mind a 3 nap
pedig jó volna
Adom hozzá a gumit! Mikor csináljuk?
Pipi én már kaptam legalább előleget pereskedés nélkül (később volt a balesetem). Adjam meg az ügyvédem számát?