Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem ma műszakizott a kawa, lesuvickolom magam és érte meek a kawáért, ha lessz időm nyomok egy kört, ha nem akkor csak dédelgetem.
következik a viffer!
a posta előre gyártott borítékja egy kalap kuka, legközelebb átlátszóval húzom körbe és akkor nyúzhatja a cuccot. nem volt benne a helyzetjelző foglalat, de lehet tudok olyat ne add fel.
Helló mindenki.
Meg van
Neked kell vagy masnak?
hali. az üzemanyag szintjelző műszer.
Szeki köszönöm a gombát!Még nem építettem be mert nem volt időm de sietnem kell mert a jövő héten műcaki! holnap a viffer m1 eredetvizsgára ma meg egy R6-al szívok me csúszik a kuplung Most lett kész a hengerfeje oszt most megjött az erő azzza meg nem bír a kopott lamella!
Szét volt szakadva boríték és a posta újracsomagolta!
Remélem a foglalat nem volt benne csak a gomba! Mert az nem volt a borítékban!
Ezer hála Szeki!
Mi kellene az orabol szeki?
Siman!
basi, az előző hely képein csak jakuzzila volt a tulajnak meg tuaregje, ennek egy x6 és egy ml állt a garázsban, épp most töltögetik a medanszijét, feszített víztükörrel és vízforgatóval.
Sziasztok!
Igen,arra gondoltam....talán....
http://feketesas.gportal.hu/gi...
gorgesetek lejebb!
Ott vannak a programok
augusztus vége-szeptember eleje de az idén ugy csinálom,mikor neked jó
Pentek delutan
jaj nem hazudok, erikának kellet venni a teleszkópba olajat, és szimeringet, volt vagy 5 ezer forint az én 160 ezremhez képest
idén is azzal inditottam a szezont hogy gyakorlatilag mndent cserélnem kellet a 6 éves mocimba, erika régi 10esébe meg semmit, lehet jobban jártam volna egy öreg mocival.
mikor lessz? már nagyon kiváncsi vagyok a bogyó féle bográcsozásra?
nállam jössz az idén?
Azért mindent nem hagytam ki tavaly se , csak épp amin én ott voltam azon te nem voltál. de hidd el sosem önhibámból maradtam le, vagy nem volt lé vagy beosztottak a meloban.
ugysem mész te sehova
mikor lessz fazi? már ugyis rég láttam a buta arcodat
Azt mar gyari is
Dehogynem!
A dekni 25e
na meg az a 25-ezres hejrehozás is kétséges szerintem