Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább maradtunk volna az oroszoknál
Ja Viktor tegnap erről,tárgyalt most aztán jönnek számolatlanul.
hát én má mardok áz orsósná az biz ollan jó hagzik tesvíreim ha má van 143 pacim
el kérjem a horgász tanya kulcsát?
ááááá ne tedd ezt velem akkor kinnai leszek,azok mindig nyitnak valami occo,kici bótockát
ez már csak emlék...............
Ha már néger leszel irány a gyapot föld.
akkor mehetsz az ombudsman hoz
Jó estét ,hajrá Lászlók.
mert Te pizes vagy azé
én már irrom is a levelet Kulacsos Bogyó néven a szinem már meg van még 1 hónap kasza és néger leszek
nyugi Zozokám nekem 11millióról kültek 1 ismétlem egy,csekket
köszi srácok!
üdv!zozo itt a neten találtál volna profi kérelem írokat én is itt találtam tuti siker
A nagy tudásúak azt mondták hogy az alsó vonalig kell feltölteni mert efölött kinyomja, már jártam én is így
Köszönöm! Az a problémám,hogy egyszer eltűnik a hűtővíz máskor meg kifolyik. Talán levegős de nem biztos!
Tudod az a poén amit leírtam hogy mi miatt kérem a részletfizetést, erre azt írták hogy nem látják biztosnak hogy tudom fizetni a részletet akkor fizessem egyben szóval a lényeg hogy lesz egy felebezés és utána jön a durvább hangvételű levél de az tuti hogy egybe nem látják a pénzt ,amúgy baszhatom mert írtam hogy munkanélkülin vagyok és kiskorú gyerekem van de ez nem számít lehet hogy a jövőhéttől Orsós Zozó leszek
Az összes cigányt be kéne sorozni és megtámadni Izraelt gyilkolnák le egymást ja és a drága politikusaink meg a bürokráciában dolgozókat is utánuk kéne küldeni, élükön a kedves viktorral
Helló zozo.
Semmi közöm hozzá de meg szeretnék veled veletek osztani egy igaz történetet.Az egyik ismerősöm vett egy lakást és mivel ennek van illetéke ezzel ő is megszívta.DE küldött egy olyan levelet hogy ő roma származású egyedül élő fiatalember így legyenek szívesek elnézni neki az illetékből X százezer forintot.Láss csodát a fele illetéket elengedték neki pedig fehérbőrű magyar gyerek de mivel sértené a személyiségi jogait így nem nézhetnek utánna a származásához.Én ez óta megfogadtam hogy bármit akarnak rólam lehúzni megy a levél hogy én is ROMA vagyok.
Bocsi de ezt meg kellett írnom
Sajnalom a hiteleseket!
Nem a jampizos fajtat! Az megerdemli!
Hanem aki rakenyszerult , becsuletesen melozik+ fuzeti es megis megszivatjak.
Vagy a bank ,vagy a melohelyen hasznaljak ki.
Megdoglesz ,a kecot vagy barmit boven kifizetted + meg aladjak a kovetkezo hitelesnek
Majd ha mar elvettek mindent .
Lesz uj hitel amit,nem 10 vagy 20 evig fizetsz hanem,eleted vegeig
Ez így van sajnos! Ezúton kívánok Boldog Névnapot minden druszámnak!
Itthon sajna nem az a cel ,hogy visszafizesd!
Hanem hogy elvegyek
Bar aki kintt behitelezi magat annak meg hagynak kajara piiizt!
Nem hadjak ehendogleni,de csak azert hogy visszafizesse a tobbszoroset