Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hala egnek en lattam mi megy canadaban. Epp ezert nincs hitelem es remelem a budos eletben nem is lesz!
Ugyan ez megy most itthon!
Canada -Usa 1 kutya

Ezek a rohadt biboldok ott szivatnak meg ahol tudnak!
Szevasztok trogerek!
Boldogat a Lackoknak!
Minden Lászlónak boldog névnapot.És most komolyabb dolog, ma kaptam egy APEH nevezetű köcsög állat faszopó geciláda zsidó dög stb zártkörű maffia szervezettől egy szép levelet amiben azt írja hogy ne tervezzek semmit idén mert egy összegben be kell csengetnem 760000 szart sem érő magyar forintot. Úgy hogy idén már csak zsíros kenyér és víz. Még azt írja hogy nem látja biztosítottnak a részletfizetést és ezért egy összegben fizessem be. Ha ezek normálisak akkor az én picsám a napkeleti bölcs. Ezért tisztelt Sedu sajnos a cibere vásárlás ugrott ( erre a szar papírra vártam hátha megadják a részlet fizetést) És az a szép hogy az után kéne adóznom amennyivel a tőke tartozásom nőtt a szar frank árfolyama miatt vagyis három évig fizettem és mégis három millával több lett a tartozásom és ennyivel több szerepel az adásvételin. Dögöljenek meg próbáltam becsületes lenni de ha ez kell veszekedjenek a bankkal hogy kié lesz a ház. Ezen már csak röhögni tudok és a jövőhéten azért is megyek Örkénybe egy jót pályázni.
Szia Dávid!
Ha küldenél egy pár képet a gépről,az sokat segítene.(cselikster@gmail.com)
Épp megegyezés előtt vagyok,úgyhogy ha tudod minnél hamarabb küldeni.....
Köszi!
Lackóknak boldogat
én sem bántalak
de a mulkor árultad mind a kettőt...........vagy tévedek?
Bogyó nem bántalak. Megvettem magamnak a kis CBR-t, csak az asszony nem szeretné ha minden hétvégén pályáznék.
A Nagy pedig nem eladó. Ez az utolsó tartós, de már erős sportmotorok egyike. Ha fiatalabb motorral akarok menni akkor ott a Ducati, de ezt legalább nem sajnálom. 1 hete eldőlt, nem lett semmi baja, a betonból kitört egy 5 centis darabot
adtam neki rendesen és birta..........és a srác aki tüled meg vette,vissza állitotta gyári álapotba és mai napig megyen
1,nem azt amit neked adtam el és te tovább adtad hanem az előtte lévő gyári állapotut
2,ha át alakitottat nem ajánlod senkinek,akko minek árulod a ciberét?
3,meg mituom én
Nem az a fighter, hanem az amire hetente vittem 5 gumit lefüstölni
Bogyó adott neki rendesen. Mindkét motoromon polisport fejidom van, mégse egykerekezek velük, nem füstölöm le a gumit róla.
mi bajdo a figterekkel? az enyém is az lett és nem azért mert rommá törtem, hanem mert igy kényelmes
Szegény tulaj

Aki motort akar venni csak arra tudom biztatni, hogy gyári átalakítás mentes legyen. Utolsó a fighter motor, vagy szeki szerint a matt fekete a végső stádium.
te Tomi mi bajod a szoboszlói motorokkal? az enyimet is oda vették meg
Ha nem szoboszlóról van akkor még jó is lehet. Nagyon túlárazott!
Szia Kawalacee!
Az általad kérdezett motorrol nemtudok véleményt alkotni ugyanis nem ismerem! Azonban lakás vásárlás miatt eladásra kínálom én is gyönyörű 9-esemet, amely elvan látva minden földi jóval. 2000-es évjárat, kitűnő motor blokkal, 30000km-el, új láncszettel, és a karbiszinkron is most lett megcsinálva, valamint az első telóban a szimeringek is újak. További extrák: A motor szine zöld, a fejidom lila, sötét puig bubis plexi van rajta (adom a gyárit is), Yoshimura kipufogó van fent, kerékre simuló kis sárvédő zöld szinre fújva, üléspúp zöld szinre fújva,(adom a gyári ülést is), ülés alatti faridom zöld szinre fújva. A gyári ormótlan indexeket lecseréltem burkolatba simuló ledes indexekre, a gyári hátsó lámpát pedig indexxel integrált ledes lámpatestre cseréltem. Természetesen ezekből is meg vannak a gyárik. Gyönyörű hangja van a motornak érdemes megnézni, ilyen felszereltet és megbízhatót biztosan nem találsz a piacon. Ja a gumik is 90%-osak. Kérésre küldök képet, egyenlőre még nem hírdetem a motort sehol mert nagyon vívodok rajta hogy eladjam e. Sajnos úgynéz ki hogy mindenféleképp kell az ára a lakáshoz. Kérésre küldök képet.

Üdvözlettel
Dávid
a B-n a termosztátházon és a vízszivattyún, a C-n csak hűtővíz leeresztő van a vízszivattyún, és a termosztátház tetején van a kargi fűtés csövének a csavarja, aminek a meg lazításával kieresztheted a fölös levegőt. amúgy légteleníti önmagát, csak járatni kell.nekem a B jó 20 percet kortyogott mire kiürült a rendszer, volt is vaker hogy ne a hengerfej adja a rendszerbe a nyomást.
Sziasztok! Szeretnék én is hamarosan csatlakozni hozzátok,mint ZX gazdi. Esetleg ismeri valaki ennek az előéletét?
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Hűtőfolyadék légtelenítő csavar van zx9-esen?
tegnap én is malydnem beszoptam a jardal megint vittem eladni a meggyet ládásan,mondom ne borongassa össze az asszony,én malyd vezetek szomszéd falu,1jobbos,1,balos,50méterre a rend őrei ugy be hajtottam jobra 1 udvarra mintha ott laknék és meg kérdeztem itt van e a meggy átvátel a néni le vágyta hogy mi van és kacagott gyors helycsere és az asszony go tovább haza jöttünk és a kulcsot le hajitottam a kertbe a krumpli bokrok közé........malyd ha kaszálni kell,adigra letelik az eltiltásom
Tisztába vagyok hogy nem fiatal gépek ezek és gondolom hogy apró-cseprő dolgok mindegyikkel vannak, de úgy nem szeretnék járni, ha vennék egy ilyet aztán egyből nagy generállal keljen kezdeni!
Nekem minden motorom tökéletes, beleköthetetlen állapotban volt van, mert én szeretem ha minden jó és tökéletes az motoromon!

Tetszik mond a kettő és szerintem nagyon jó árban vannak ha nem lóg nekik sutyiban a bele!

Köszönöm szépen az infókat!
Még ittam ugyanannyit, aztán beszélgettem, mert a sátorban Krisztián becsajozott. Hajnalban a rendőrváltás alatt hazajöttem egy másik autó után, én indítottam be először a gépet.
Nem tudom hogy sikerült, de fél óra alatt itthon voltam, még a kitámasztón egy sörös dobozt is hazahoztam
Most már nem érzem úgy magamat, hogy szívlapáttal fejbe vertek, de aludtam is rendesen, illetve kiittam a csapot.
Főzte a vizet, azt gyöngyösipisti megcsinálta. Nem volt komoly baja, csak picit ette már az olajat, a srác R1-et akart, amin jobb a fék, picit erősebb, de sokáig visszasírta, főleg a fogyasztása és a kényelme miatt. Ha egyszer ráérzel könnyen is szerelhető.
Jobban ment, mint a szériák, talán gyorsulgattak is vele fiatal korában. Nem lebeszélni akarlak, ennyit tudtam róla. 12 éves motorok ezek 3-4 gazdával. Van ettől sokkal fiatalabb motor is jobban lehajtva.

Próbálj ki minél többet belőle, a teljes kipufogó rendszer nagy kincs a bordón, egyébként szériával is izmos, szeretném ha a 929 úgy menne...

A Debreceni kéknek a gazdája meghülyült nem akarja csak 650-ért adni, mert szezon van.
igen.....de a gazda jobban el tudja magyarázni
Még nem,anyóséknál vagyunk.
Este volt valami,vagy eldőltél mint a krumpiszsák?