Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tipliznek
már a kicci kínaiak is tilicccnek innen dől a narancs fal, meneküljünk.
na meló ezerrel.
leszervezem fazi , és szólok.
dógozzok, de nekem közel lenne, csak hát kell a pénz.
Júl. 1-3 Békés Dánfokon IV. Motoros Rockhétvége. Nincs belépő, ingyen sátorhely.
Himikoyot, mint szomszéd? (persze a többiek is, csak himi itt lakik 10 percre (motorral)
plakátféle
tegnap este elhoztam a kawát, és még gurultam itt helyben had kopjon a gumi rajta. a mikepércsin kint állt egy fekete skoda octavia az útra merőlegesen, megálltam előtte megnéztem tényleg lézer trafi volt benne, a csicska a vezető oldali üvegre egy tappanccsal rögzíthető napellenző mögött bujkált.most nem kaptam le fényképezővel de legközelebb az E kawával szembe fogom köpetni friss meleg gumi darabokkal, hogy pihenő idejében legyen mit kapargatni a szarjáról.
legyen 5e es igy engedek belole egy 1000-rest!
Tehat 4e .
Szerintem korekt
másnak kell fazi,de ha arany árban méred marad nálad mint a bukógombám. na lökj egy árat.
No.1
Jo Reggelt trogerek!
akkor a biztosito még nem csengetett
na léptem infernó van
Nem emelt vádat az ügyész a faszi ellen ezért ejtve lett az ügy
Határidőn belül panaszt nyújtottam be, most arra várok mi lesz
Lehet ez már csak a nyáriszünetük végén derül ki.
hoé tart az ügyed
Szegények mindjá ríva fakadok
Azért az apró mozaikockák lerakásának a munkadíja nagyából egy másfélszobás lakás ára...
utolérte öket a válság udvaron a fürdöszoba
Kékvér a járda fűtése nem a gazdagság jele
Mi az egész utcát fűtöttük a régi nyílás"zárók" segítségével...
A képről úgy tűnik a szaletli nagyobb mint a házam minek a járdaalapját épp a kollegád készül megcsurizni
Egyébként, hogy engednek benneteket ilyen helyre be?
jóóestét nyugdijjas brigád
Akkor beszéljünk majd a részletekről!
Nem megyünk, elfelejtettem hogy a gyereknek van szülinapja.Majd máshol koccintunk.
Szeki mikor lesz a kertavató bulid?De jól látom a képeken nem szeretnek havat söpörni a járdán.