Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hengerfej, hűtő, ventillátor, ram air takaró........ árából igencsak tudnám változtatni a tankban lévő benzigőz-levegő keverék arányát.
ha a tank órájára célzol az kis csillag még csak prósza benga benne.
sziasztok! 98" ZX9R-re keresek sportkipufogót.
na akko még 1xer
6 kép tankóra
szabadon futód az öninditóhoz meg van még
HIDEGEN MÁR EGYRE TÖBBET XARAKODIK
125korong átmérö 800wattos kisflex ha kell valakinek,ja meg dekopir fürész
tanóra? az mi? a műszerfalat nem kellett javítani. a blokk elég csendes, kapott egy csendes kiput amitől az alsó tartomány villanymotorszerűen erős lett, sport lábtartó,undertail az extra sora.váltója jól kapcsolható,nem füstöl és jól indul, fékeknek érlelődni kell egymáshoz mert a betétek vékonyak, majd az új tulaj olyat rak bele amilyen teccik neki. hétfőn vizsga és gurulok vele keveset hogy járódjon a motor és a karbi is.
bocs 6.
5-kép
tanórával mi van
nem javitottad meg,vagy alapbol ijen
tegnap itt is esegetett
hát nem.
Nem voltál dorogon?
tegnap este kipróbáltam a régi 9 emet, kissé ragadtak a lamellák és nehezen találta az ürest, de jó 10 perc motorkázás után már fainul adta az ürest is. lehet sötét a kép, de majd ma csutak után képek róla.
látom nem teccik, küld vissza vagy ha meeek visszaadod, gyártass vagy vegyél szebbet. nekem izmos kellett a 260kg vasra, azok a girhes látvány bukógombák csak a szemnek jók. cimborám kis tempóval csúszott és oda lett a fele, komolyabb csúszás és nyekk a gombának, lehet otromba de tart és van benne anyag.
a sajátomra vissza tettem talán azt amivel vettem, egy fos konkrétan. nulla a tartása, csak dísz az oldalidomon, ha rá dőlsz akkor tövestől tépi ki az oldalidom egy darabját.
te Pipi mennyi idő a száradása ennek a bőr festéknek?és ha az ülést le festem vele fogni fog?
vegyé vtr-t
Jo reggelt trogerek!
2.
Megyek motornézőbe! Lehet veszek valami szutykot!
azthiszem!pláne hogy össze lett hangolva minden elöjött vagy 20 ló! 16 szelepböl 1 volt értéken meg a karbi is össze vissza volt tekergetve stb!ugyhogy most már ok a vas!
Csak ovatosan!
Fene vadak ezek
Pedig tezstelgetni kellett volna kicsikét! a szrelöm elöhozott belöle pár lovat!
ahogy mondod!mondjuk az már multhéten megvolt!Ki kellett takaritani az akváriumot!
Ilyen idoben max a halaiddal tudsz csapatni:))
Ne is mond!én is csapatni akartam egyet!
Ugy allitottam be az orat
200-ig pontosan mer
200 elott par tartomanyban mutatott erdekesegeket
(levettem az elolapot akm orarol es ugy allitgattam.
200 nal mar nem tudtam annyi dologra figyelni
km ora+gps+ autok a palyan+1 ijjal meg baszakodni az oraval ,hogy azt merje amit mutat a gps