Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv haver hétvégén andorral mulattam
szia Bogyó ..sam itt volt kicsit
motorostól még nem hallottam hogy kérnék de autostól igen kötelező nekem van kettő is egyikben a sérült őzeket hordom
sam szia jó éjt
Na lépnem kell sziasztok
sch,igen jó van fen album és a lényeg az nálam van a gépemen ..kicsit elvoltunk ..csajos buli volt
jo volt a buli?
Sam ..te lógsz nekem egy mocizásal .azzal mi lesz ahogy nézem semmi majd egy fiatal pasit kell elkapnom
vagy mégse kell másik mocis pasi
Sam ..ne izélj velem ha látnád milyen motoros találkozón voltam a gatyád elhagynád van album nálam nézd meg

Sch nocsak kocsi nincs?

de hulla vagyok
Igen bár a segge látványa maradandó lelki sérülést okozott nálam azóta nehezen alszom
esöben nem
Mást is kicsim
Tényleg köll hullazsák, ha nincs 20 euró tudom mert fizettem.
szia Nagy beteg remélem jól vagy

Mész pipikéhez?
szia Scxh

Sam sziaa huuu puszit is kapok
szijja nagylány
szép jó estét zöldek
Szia!
sam -bácsi
Jó estét Rokonyok,Barátok,és ismerősök és neked is Karmi Fazony te má megintt az én vasammal agitálsz embereket versenyezni , , mi van a Dinókal esznek?Remélem pipivel megintt lesz verseny, és 295-nél nézelki és ez minden évben több lessz , , , ,
yess
Tudod telefon
ez má megint milyen marhaság?esküszöm....akárhányszor valaki uj szol hozzá a témához,vagy tanácsot ad,mindíg ilyen baromságokkal találkozok....mi a fasznak oda ilyen zsák bazdmeg?
különben lesz nálunk,csak épp tele lesz cuccal.Ha emberkedik a yard,akkó megmondom hogy ott van bazdmeg...a gyerek csak abba fért el
Az előbb még ott lihegtél ja ha Szlovénián keresztül mentek tegyél be hullazsákot mert ha jard kéri és nincs az fizetős lesz.
meee méééééé