Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még 1 kérdés. A kis lánckerék dekni környékén van egy kis müa. tekerentyű. Az mi lenne?
No, megyek megtankolom a kék kawasakit, oszt felgyújtom..................
OK!
Ja, mikor már nem volt sör elérhető közelségben, akkor kezdtél segíteni, és ahogy dugdostad a dekor világításod vezetékeit csináltál olyan zárlatot, hogy kigyulladtak a vezetékek az ülés alatt.
Jól van uram, holnap legkésőbb hívlak, ha a számod jó az adatlapodon. Előre is mindent köszi.
Hangra nehéz lenne megállapítani, 6000 vagy 12000 kilométerenként rá kell nézni, a tömítés, ha nem folyik akkor nem cserés. Hát a benzincsap az meg csak saját felelősség, ha az úszó zár rendesen akkor jó, ha nem akkor nem jó, mert a benzin képes és befolyik a blokkba.

Ismerek olyat akinek kékmotorja van, és a szelep állításból hengerfej felújítás lett, mert profik ellenőrizték kétszer is.

Én legutóbb nála vettem D.I.D. láncszettet. Még nem találtam olcsóbbat.
oszt hová költöztél kapucnyi
Szóval te is vidéki suttyó lötté
tájszólás már megyen?
remélem kécskére gyüvől
Sajnos maradt még pár.
Te zámolyba lax
ott van roma
kanizsait vigyél neki ócsó is meg sz@r is dehát azt szereti
Rendben, akkor Vele fel fogom venni a kapcsolatot komolyabban, mindent rá fogok bízni. Asszem sok sörömbe fog ez kerülni.....
Jimy ert a vashoz
Arra nem vagyok ismeros
Na oksa, tehát akkor hová vigyem eme célból?
Josz Pipohoz?
..de ez mar szelo fuggo
No latod!?
Nem midegy hogy lovik be a karbit!
Koszosan 5perc alatt vagy ki is ganyezak+beallitanak mindent.
igen,igen
na meg a benzin szint,nekem kb 2 óra volt,fel le fel le
Én ahhoz nem merek nyúlni.
Az osszes kis geci lyukat
Elotte nem artana kitakaritani a karbit!
Jól hangzik, elérhetőséget tudsz esetleg?
Hát akkor nagyon rendes vagy. Én csak akkor nyúlok a hűtőbe, ha maradnia kell a mocinak és nem kell hazavezetni... Te és új tömítéscucc nem kell? Egyébként hangról meg lehet mondani bele kell-e nyúlni egyáltalán?
A tekerő ennyit nem ér meg szerintem, nem gáz, ha mindig nyitva van? Amúgy sem tettszik.
Akkor már inkább egy új láncszett kellene, hol a legolcsóbb esetleg?