Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Matyit +a Lutcai Belat ismered zamolyon?
Cimboraim
Nekem is o a szerelom.
Nem a legolcsobb de az teny hogy,jo szerelo!
Két sör. Plusz az alkatrész, ha kell a benzincsap tekerő akkor időben szólj mert kb. kéthét mire megjön. A hézagoló lapkák olyan 500 pízé vannak. De azokat lehet egymásközt cserélgetni így lehet, hogy nem kell mind.

Ecce a 1Fazonnak is szeretem söré, először meg itta amit hozott, aztán megitta azt is amit a hűtőmbe talált.
Piller Jani. Nagyon rendes egyébként, mindent faszán megcsinált, (első futómű javítása, hűtő foltozása-javítása) meg vagyok elégedve vele. Már csak a váz nem jó, sajnos az első kerék hátrébb ment 4-5 centit és kanyarban nagyon bizonytalan a gép. Na meg néhány idomot kell majd még beszereznem, de amíg a váz nem jó addig idom sem kell.
És ez árban szerinted hogy mozogna?
Ki a szerelod?
Szekibácsi.................minden tekódat végig csörgettem,.........de nincs a vonal végén senkiii
Hát köszi az infókat, sajnos nagyon messze laksz innen, én Fehérvár mellett vagyok. Itt minden drágább szerintem, mint arra felé. Szétbontásnál a nagy részét le tudom szedni, csak a blokkot nem tudom kiemelni belőle. A vázat meg 2 hétig húzatják nagyon lassan valami felfűtött kemencében. Azért köszi a tanácsokat.
teló mennyi kessssss? de hilak...........most
na ha ha leléptetek akkó én is.
a motorkád még mindig meg van
és ha használnád?
debrecenben lakom, a világ végén, utánam már csak bogyesz és a sötét kelet létezik.
a hátadon hordod?
na mond
este fölhívlak az alkatrész miatt.
dookie, nem vok szerelő. ezt tisztázni szeretném. segítettem már embereknek, volt aki jó néven vette volt aki rossz néven vette.én az itteni viszonyokat írtam le, és azt hogy nekem mi és hogy ment. lehet magas lóról írtam az alantakat, de ennyiből ki lehet hozni a javítást. a motort csavarok tartják össze, a kábeleket csatlakozók, és nem árt egy hely ahol mindezt véghez viszed, ennyi. az hogy 100+50 000 ft elkérnek effektíve ennyi munkáért az nem lehúzás hanem egy jó órabér amit az e.u.-ban már elfogadott itt még nem lehet megfizetni. 200 000 ft egy új váz 100 000 ft a javításért nem kevés, mikor a vázakat 20-30 körül adják, nézd a képes motort 900 rr váz 30 000 ft, mese nincs ennyiért meg lehet venni, van aki többért árulja, ő még árulni is fogja, ez lett a motorpiaccal is. egy 99-est 480-tól már meg lehet venni, hiába magyarázod a tied fasza ha a piac nem ezt diktálja, és jobbára az olcsóbb árfekvésűek a kelendők. a motorod te is szét tudod szedni - ha nem lakótelepen lax- a váz javítást más végzi, és csak össze kell rakni. ha más tanult szakmád van vagy értelmiségi vagy akkor ez nem fog menni, ekkor tényleg szerelő segítsége kell.
tés is falisi letté
Szeva Kapucnyi!
Mi van a blokkból meg?
Szevasztok gengszterek.
Ha kell valakinek valami a bontott blokkomból, az most szóljon, vagy halgasson "örökre".
Költözés miatt lassan megválok tőle, na nem teljesen csak vidékre költöztetem, ahol már nem lesz elérhető közelségben.
Ja meg valaki megvehetné már a motoromat is, mert már nem bírom tovább.
te Jimy a hasszázasbu ki vetted már a kereket?
jó regggelt
hali csimbi! igen jól számláztál. most nekem kell akkora dobozkát kerítenem ami abba mind belefér.
Ezek szerint itt tényleg drága a szerelés. Te merre laksz, valamikor eltúráznék feléd, hogy megnézd a gépet, kíváncsi lennék mit tudsz kezdeni vele?
Jajja!
ritkán látni téged kb úgy mint engem