Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aki büntibe és otthon az
Csak a buzik járnak a citadellára.
Köszönöm kérdésed! Jól!
Mán vissza hozta az árát.
és tegnap citadella
Nem, de lehet, hogy jobb, mint a gyári
És még segít kanyarodni is, mert nehezebb
Pipi én is ezt gondoltam, amikor 90-nel csapattam a városban és egy 11 éves kölyök elém ugrott. Persze azóta nekem is nagyobb motor van, meg jó ruha.
erő kell hozzá nem súly és a te hatszázasod hogy szuperál?
Tegyé fűrészport a zsebedbe! Kűggyek?
Jó napot!

Hú, ezeket Te csinálod? Ügyes vagy ........
Igaz azóta rájöttem hogy több kóbászt kell zabálni és rögtön könnyebben fordul
Hali éljen az elmúlt három év
Sziasztok
Egy kis segítséget szeretnék kérni.Most vettem egy 98 as zx9r tés szeretnék valami gépkönyvet vagy hasonlót beszerezni a beállítások miatt.Ha valaki tud akkor szólhatna.Előre is kössz. Ja még egy kérdés mitől lehet hogy kanyarban bírkózni kell vele hogy bedöljön?
Én meg csak úgy vagyok
Én meg nem tudom miko keveredtem ide!
a birka agyamnak köszönhetően meegint el estem egy 200ezres melótól áruszálitó kellett volna 1 cimbinek talán ki tart augusztusig
engem Sedu hozott ide sokan nagy nagy örömében 2009körül nekem Jimy és Pipi volt az első barátom
Ez a táppéz volt! A fizetés az....
Pipókám te meg gyujtsed a kannákat
105ezres fizetés?de jó is lenne
jó reggelt oda ütök már 1 bogyesz ala babgujást hogy ki ne jöjjek a gyakorlatból
Amúgy sem lenne kész addíg! Most van időm csinálni de nem tudok sietni vele mert mindent megfontoltan lassan tudok csinálni!Egy szemmel nehéz! Na jó másfél!Emelni max 5 kg!
Meg aztán igy táppénzen a fizetésem is csak annyi volt hogy a hitelt pont ki tudom fizetni a lakásra! 105 ezer!
kamu
Kocsival megyek Pipi mert nem vezethetek motort!
Na basikám, ha kécskére azzal jössz, kétszer szedhecc bogyeszné babgulyásából
Ezt én garantálom...