Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipikém pusszantalak
jó estét ..utak rémei!
Na szevasz ám kapucnyi
Nem hiszem, hogy kinézünk neked legalább még van 9-esed
itt a társaság lassan több mint felének már semmilyen motorja sincs
Várunk szeretettel...
Na mi van gengszterek hiányoztam?
Már idejét sem tudom mikor jártam erre.
De már itt a jó idő és mennék Tiszakécskére iszogatni és legalább beszélgetni a motorozásról, ha már csinálni nem tudom. Remélem azért nem néztek ki ha megjelenek Kécskén. Egyébként még nem adtam el a gépet, de még hirdetem. Na most megyek is mert még rengeteg dolgom van. Ha egyszer még idén ráérek írok valami okosat is.
Mielőtt elfelejtenétek az én gépem egészben van és üzemkész, íme a bizonyíték:
Én ezeken fájgterokon mindíg elgondolkoztam
hogy, hogy a picsába lehet ezeken megmaradni
Egyszer nálam volt fater kamerája, na mondom kihasználom az alkalmat csinálok vele egy jó minőségű onbórdot
Faszán odaszigszalagoztam a tankhoz a kamerát nem ám póvertéjp meg ilyenek hanem fehér szigszalag
Szóval a mégjobb minőség érdekében, lekaptam a plexit is, hogy ne a karcokat vegye a kamera Persze ösztönösen, próbáltam állal odatapadni a tankhoz, hogy ne csapkodjon a francos szél
de, hamar rájöttem,(mivel okos vagyok ) ez plexi nélkül meddő harc lesz
250-nél, meg akart fordulni a bukó, de nem ám a fejemen
hanem a fejemmel együtt Na akkor fogadtam meg, hogy ilyen marhaságot többé nem csinálok Ráadásul, mivel a kamerában egy órmótlan extrahosszú akkumlátor volt, ami kilógott hátrafelé vagy 10 centit, így gyönge lábakon állt az érintkezés terén tekintettel az extrém körülményekre az első kigyorsítás legelején a rázkódástól szétkapcsolt. úgyhogy annyi lett a felvétel, ahogy kitolom a vasat az udvarból, bezárom a kaput, elvánszorgok a falu széléig, majd talán az első másodperc amikor nyélgázt adok...
Na lényeg a lényeg, szerintem a szélvédelem teljes hiányában, nem hiszem, hogy lehet tartósan csapatni 2-220-al
pedig ezek a zx-ek erre valók
Ahhoz meg, hogy 140-150-nel elődörögjön valaki ahhoz elég egy 400-as motor is, felesleges hozzá a zsiguliköbcenti...
csumi szeki boldogultál a telóval?
szép jó napot motorosok
hmm igen a második megfogalmazás a helyes rá zabálja, de már leszoktam a gyáriról 3 4 ezret a vágott slick is elmegy és ráadásul tapad is. 5 6 ezerért,
gondolom gumit eszi rendessen......nem is eszi,zabálja
szevasztok :)
Áhh gyerekek, imádom, veszedelmes lett a bastia
,
na lépek Moszkvába
csumi Teve hogy megy a figter?
szevasztok
rémisztgezsd a kalózzal
Csako!
Esznek bazz
nem iszok azért vágyok hogy végre bebaszhassak veletek
Elviekben igen ha közbe nem jön valami mintahogy szokott de remélem te is jössz viszek gugolóst
Csak óvatosan a szeszel tesó me öl, butit, és nyomorba döntt.
A család jólvan a térgyem néha szarakodik de alakul, mintt fazi a bárpultnál mész a pimpihez tesó?
szia meg vagyunk térgyed?KISZ CALÁDOD?
Tesó család?