Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hiaba!
A szemetet ossze fuja a szel
Szep szedett vetett tarsasag lesz ,
Meg nem 6 a KV
fazi, most már nem csak az ékezeteket de a betűket is téveszted, iszol te rendesen, dinó 9-es?
Lesz vagy 2 9-es
Jop reggelt trogerek!
már mind a három évjárathoz beszereztem a hátsó felniket, és van sika gumi is bőven, bogyesznek egy utánfutóval kell menni hogy vigye a FÜSTÖLNIVALÓT, de télleg.
május, pipi, tisza mellett,őőőőő pipi nem mondta KÖTELEZŐ.
1. locsoló kannákat elő , azaz a feles poharakat.
Hello!

Nem olvastam mostanában fórumot sajna, mikor hol? Bár világ másik végén lakok, de ha lenne szabadnapom arra...
na meg vót Moszkva
meg lett a tengely és a váltó is.

jóccakát! ahogy jimy írná/mondaná.
te jössz pipi-hez.
Szia Sedu!

Visszadobta a mail-t amit küldtem, nemtom megkaptad-e. Nincs esetleg másik címed?

várom a képeket, infókat.

Megnéztem az enyém: Bridgestone Battlax Racing párban, tökéletesen megvangyok vele elégedve, csak műszaki miatt le kell vennem. 2007es első, 2008as gyártású hátsó, nem repedezettek. a hátsó 08YCY puha keverék.
Elől 3 mili körüli profil mindenhol (minimum 2,8-máshol 3,2 mm), hátul 2-3 miliméter minta van. Kopásjelzőig vannak vágva.
Keszthelyről veszem őket mindig, a srác versenyző ismerősétől hozza őket, nem hibás gumik.
méretek: 120/600 R17 és 190/645 R17.

Előre is köszi!

Edem
Esetleg ha van kedved kedvetek lejoni reggel 6-tol fenttvagyok.
csorgess meg!
Adonynal!
Josz a 6-oson, nem az M6-on!
Ercsi,sinatlep,Ivancsa.
A szalma csardanal kell lejonni Ivancsa fele,kivan tablazva.
A duna ballra van a 6-oshoz kepest!
Ahol az Ivancsa tabla van ott nem jobbra hanem balra fordulsz be a zold terulet fele!
Van 1 soderbanya egybol 1 csille van kirakva ,latni a 6-osrol is .No ott kell bejonod!
nekem jó akkor majd ott találkozunk csá.
9-10 között az megfelel? legalább neked sem kell csillagos hajnalban kelned.
akkor várlak az elején a táblánál egy piros szamarával leszek, a tömítést is hozd már el ja és hogy kb mikor érsz oda
na pakolás.
nem toom hol lakik a szerelő, én megállok a város nekem elülső felén és jelzek.
33-om füzesabony körforgó nekem egyenesen tovább, sztán andornaktályán valahol..............itt
nem, janikawa-nak viszek alkatrészt, onnan eger szépasszonyka völgye andorkó pince, sztán ha lesz kedv akkor 26-os és parádon megállok egy zx9-es csákónál, neki is alkatrészt küldtem , megnézem hogy alakult a verdája. onnan meg haza csorgok a 33-on.
nix motorkázás , ha csak egy váltó lenne azt felvinném tanktáskában.
akkor csak borér mész?