Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, nem gondoltam hogy problema, bocsanat.
Nah, hogy mas tema is legyen, lancolajzas:

http://www.motorcyclenews.com/...

Osszehasonlito teszt ha valakinek hasonlo vasarlasan jar az agya.
ne agódj Szeki nekem is volt hasonló melóm elmentem pestre 19évesen 1 cigány válalkozóval földet turni valami hegyes vidékre ahová a gépek nem tudtak felmenni.......akkoriban 5000igért 1 napra ásás cimen(telefon kábel fektetés)az volt a lényeg hogy volt ahol 1 méter méjen kelett ás ni de volt akol 3 mivel nem voltak gépek,ja és tél volt,gondol6tod hogy haladtunk 2hét után előléptettek főnök fuvarozónak,mivel az én kocsimmal voltunk,azt gondoltam bejött az élet.....tévettem.....hajnál 3kor még a rulettnél ültem vele,mikor be hajitott 2milliót és elbukta örültem hogy irány haza,de ugye lóvé nix,ujjabb 30nap meló ujjabb fizuig..........minden este hót részegek voltak szólt a hegedü,gitár 5kor kelés,ha aludtak horkoltak és kurva büd9sek voltak még két7ig birtam akkor össze vesztem velük,mondanom sem kell összevertek eladtam a pioneer magnóm a kocsimból és gó haza fizu nélkül pár nap mulva jött a rohadék a feleségével(lufifejü tipikus more asszony)hogy eljácottam a pénzt a férjétől és hogy kurvázni vittem......na akkor előugrott apám a vellával és hamar kihajtotta őket 2nap mulva jött a cigó hogy menyek vele és ne haragudjak vesz telefont meg mindent..............montam hogy takarodj innen............idővel kicsit cseperedtem és sikerült mindet elkapnom 1-2 állas erejéig csak ugy meg köszönés képpen(igaz volt 1 állat amelyikkel nem birtam........de a haverok igen )
Hát ez a Bogyón mulik hogy hozza a kuncsaftokat
Frankos munkahelyed van mindig ilyenre vágytam
és ma nem kérdezték, hanem mondták hogy úgy intézzem a jövőm hogy hétvége szom-vas melóóóóóóóóóó, mondom jó, én már tudom a végét de ti nem .
mondaná ezt nyáron, már másnap nem látna nem hogy hétvégén. annó nekem mondták egy másik lim-lom helyen hogy munkamániás vok, na hát ezek a munka mániákusok.
na az este tiszteletére még kimérek pár kiló talajfertőtlenítőt oszt vége a napnak. ma nyiregyen havzott egy fél órát szát el is tűnt. nálatok.
el sem merem mondani, a munkatársaim egymás annyát szidják.ma az egyik munkatárs elkezdte püfölni a lámpákat, de idegből ám. sztán adtak matek leckét hogy a számsorban a 6 ótán 8 jön, hmm lehet nektek van igazatok. első nap felvittek azzal az önjáró valamivel genie vagy mi a túró és mondták hogy akkor kezdhetsz is lavírozni vele, akkor láttam először , de nesze dógozz
tegnap a munkahelyi vezető utasított hogy egy móricka rajz alapján kezdjek neki a pax tálca összeszerelésnek úgy hogy senki nem mondta el,hogy mi hogy van a rajzon, mik milyen méretek. vagy kitalálod a rajzról vagy odahúzod az alulétrát és leveszed a méreteket ott a helyszínen magad.
levettem a méreteket és összeraktam a 3 sor tálcát , ma reggel őrjöngve mondja a munkatárs hogy hova lett a minta darabja, mondom amire volt jelölve ahhoz nem nyúltam, de a többit felhasználtam. lehet nem loptam be a szívébe magam de ez van csak annyi anyagot hoz fel a munkavezető amennyit az nap elhasználunk. papíron 27-ig vagyok alkalmazásban de nem maradok egy napot sem tovább, legyen nekik gyomoridegük, amelyik a lámpákat idomította annak mondtam mikor már kihűlt az agya, menj komám és húzz el egy szegecset-cigit-.
a szomszédba
helyes
tegyél el magadnak is belőle cirkóra!
te honnan tudod?ott maszekolsz?
Bogyo gyüjcs egy pár kirándulót mint az utazási iroda oszt mutasd meg nekik a chuck norris hidat majd ott várlak aztán szedjük a hidpénzt midjárt meg van az uti költség
ki aludt
a fene ezeket a csontokat
Szeki mizu a lámpagyárban? .
?.ja a nyugdíjas buliára.
Cső pipi kitartás engem négyszer műtöttek de egyre rosszabb,remélem a tiéd rendbejőn drukkolok neked
Sziasztok mindenki mi biztos megyünk
uhh pipi, máá most gyúrok egy ilyen decibel kánaánra a szezonra mert ami veled történt az nem baleset inkább tragédia.
más begipszelve várja hogy gyógyulgasson,. az a susnyák meg rest volt belenézni a tükörbe vagy hátrafordulni a kibaszott autójában, hogy hát ha még sem én közlekedem az nap egyedül. link
téleg nem tudom montam Eszternek is hogy 50-50%
vágyok mert azon a hidon átmenni 1 élmény,de kell a kess a papirra,és az ügyvéd is fojton lehuz
lassan megunom oszt kötök 1 vádalkut
most akkó mi lesz a szombattal?